emočné omladenie pleti

4 EMÓCIE, ktoré Ti „priniesli“ pocit menejcennosti

Dnes je štvrtok a to po novom neznamená nič menej ako to, že sa pozrieme bližšie na emócie. Emócie majú moc a hýbu našim svetom, životom! A aj keď sme dospelé, veru nevieme ich ani prijať, ani pochopiť, ani pustiť, a už vôbec nie premeniť!

Emócie sú silné v každej diagnostike pleti, terapií, v celej mojej práci. Aj ja som sa kedysi xy rokov dozadu učila spracovávať svoje bujaré emócie.

A bola som teda naozaj emočne nestabilná. Puberta, dospievanie. Ale ja som bola taká vysoko citlivá od narodenia, kým som pochopila, že je to môj dar!

A aké sú to tie 4 EMÓCIE, ktoré Ti „priniesli“ pocit menejcennosti?

A stále si to menej aj tvoríš?

1. Ľútosť:

Málo kto z nás vie, že ľútosť je veľmi negatívna emócia. Oberáme sa s ňou o našu vnútornú silu ale oberáme o ňu aj ostatných ľudí okolo nás. Vraví sa, je mi to ľúto, je mi ťa ľúto.

Zamyslela si sa niekedy nad tým, prečo práve ľúto???

Vybrať si ľútosť či súcit?

Skús sa zamyslieť nad tým, aké by to bolo spolupatričné, keby si povieme – súcitím. Akú silu Ti to dodá? Naozaj to začni od dnes trénovať, zmení Ti to život!

2. Smútok:

Okrem toho, že smútok robí z Teba naozaj človeka a telo bez života, smútok podporuje vznik vnútorných zápalov v tele (ako všetky negatívne emócie) ale oberá Ťa o životnú vitalitu a energiu.

Dá sa so smútkom pracovať aktívne?

Skús so smútkom pracovať aktívne. Je to v poriadku cítiť ho a poznať, ale nie je v poriadku, držať sa ho!

3. Krivda:

Krivdu sme zažili asi každý jeden z nás v rôznych situáciách, ktoré si budeme pamätovať do konca života, ak s tým nezačneš niečo robiť!

Poznáš pocit krivdy?

Pocit krivdy Ťa oberá o hojnosť, ktorú máme všade okolo seba! Máš pocit, že pre Teba nie je dosť, pretože sa Ti niečo stalo, o niečo si prišla neprávom!

Skús sa sústrediť na pocit hojnosti, lebo všade je všetkého pre každého dosť!

4. Závisť:

Je veľmi silná negatívna emócia, ktorá nás oberá o krásy života a o to, ako si vieš dopriať a tešiť sa zo života ako malé dieťa.

Ak si zažila závisť v akejkoľvek podobe, zostal v Tebe pocit, že si príliš a nemôžeš si dovoliť byť iná ako ostatní.

Ako zmeniť závisť?

Skús ten pocit závisti premeniť na vďačnosť za to, že si iná a uvidíš, akú energiu zrazu nadobudneš!

A čo nám spôsobujú tieto 4 emócie?

Nie len pocit menejcennosti!

Tieto 4 negatívne emócie sa dajú pretransformovať na Tvoje vyššie dobro. A ja Ti s tým rada pomôžem cez moje knižky alebo programy, či terapiu.

Moja práca je krásna a obohacujúca, aj keď pracujeme so žijúcou bolesťou! Nemusíš ju v sebe živiť!

Dopad negatívnych emócií na našu pleť a telo:

Ľútosť, krivda, závisť, smútok formujú veľmi silno Tvoju osobnosť a tvoria Tvoju identitu! – predčasné starnutie pleti, rosaceu, akné, zápaly v tele, zdravie..

Tieto negatívne emócie sú síce potrebné, ale treba ich vedieť pomenovať, uchopiť a prijať, nie sa s nimi umárať v bolesti. Všetky situácie sa dajú krásne vyriešiť a pustiť.

Aj keď sú všetky emócie potrebné pre našu osobnosť, negatívne emócie podporujú stagnáciu energie v tele, blokujú naše svaly a organizmus, čím nepúšťajú do tela a pleti živiny, pleť a telo stráca výživu a pružnosť.

Pleť predčasne starne, podlieha vráskam, ale aj celý organizmus, čím postupne strádame a dochádza k rôznym ochoreniam.

Zamysli sa nad tým, ako práca s emóciami, by Ti pomohla zmeniť Tvoju pleť a zmeniť Tvoje zdravie!?

Ako vieš tieto všetky emócie riešiť?

Milujem tému emócií a emočnú pleť, a ženy v

Laboratóriu krásy (https://akne.samasebou.sk/LaboratoriumKrasyClenstvo) sa môžu tešiť na viacúčelové a komplexné (ako inak) zostavy na masáže tváre a tela, aby sa omladili na všetkých úrovniach a zároveň pracovali na svojich emóciách!

Naša pleť – to sme my. 

P.S. ak by si sa rozhodla svoj problém s pleťou a emóciami začať riešiť od základov, tu si môžeš pozrieť a zakúpiť moju knihu: PRÍTOMNÁ ŽENA a práca s emóciami

Recenzie na knihu si prečítaš tuRecenzie na knihu Ako žiariť? – Mayush – psychosomatická kozmetička (tajomstvopleti.sk)

S láskou Mayush – Tvoja online psychosomatická terapeutická kozmetička a terapeutka na ceste k samej sebe

..buď krásna, buď sama sebou..

..ži sebavedomo bez masky..

..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..

„CEZ PLĚT VNÍMAM TVOJU DUŠU“

www.tajomstvopleti.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!