Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné a citlivá pleť

Ako sa Erike podarilo vyliečiť akne

Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné? Napíšem ti reálny príbeh mojej klientky Erike, ako sa jej podarilo zdolať akné. Takýchto príbehov za moju prax mám už stovky. Čítaj pozorne. Môžeš si pomôcť sama sebe, alebo niekomu v tvojom okolí.

Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné, pretože sa pleťou trápila niekoľko rokov? Paralyzoval ju strach zo zlyhania a bránil jej kompletne liečiť pleť. Ako jej pomohla moja kniha Príjmi seba – vylieč akné (Zelený štart pre Teba a Tvoju pleť)?

Vyliečenie pleti je proces

Ako sa Erika cítila, keď mala vždy pocit, že zlyhala pri riešení jej akné?

Napíšem Ti tu jej príbeh . Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné. Riešila svoje akné niekoľko rokov, ale vždy bohužiaľ bez výsledku. Vytrpela si kopu bolesti – fyzickej a aj psychickej. Citlivé miesta ju tak boleli, že niekedy nemohla ísť ani von, dávala si iba obklady, aby jej nehorela pleť.

Uzavrela sa do seba a začala trpieť sociálnou fóbiou. Jej pleť nebola ani tak veľmi silne a ťažko aknózna a zapálená, ako bola veľmi fľakatá, s podkožnými vyrážkami a bola veľmi citlivá.

Jej slová, keď  mi písala, zneli takto: „Niekoľko rokov riešim akné. Som frustrovaná z toho, že stále nevidím žiadne výsledky. Moja pleť je stále horšia a horšia, veľmi citlivá. Vyrážky ma bolia, nechodím už vôbec von, pretože sa hanbím a pleť ma bolí. Niekedy mám pocit, že mi doslova horí. Úplne som sa do seba uzavrela. Už nevládzem pokračovať.“

Ako sa Erika cítila, keď si pomyslela, že by znova tú pleť nevyliečila?

Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné? Erika si na podvedomej úrovni vytvorila program, že NIKDY nebude mať zdravú pleť, preto sa obalila strachom, ako najsilnejšou emóciou, ktorá jej bránila prekročiť hranice svojej citlivosti (aj na pleti). Bála sa ďalšieho zlyhania, že znova to bude o tom istom. Pretože liečba, ktorú mala doteraz, jej naozaj nefungovala.

Kto je Erika?

Erika je pracujúca žena, ktorá túži po rodine, partnerovi a zdravej pleti. Ale strach z ďalšieho zlyhania ju tak paralyzoval, že sa už naozaj nedokázala pohnúť z miesta. Neverila si.

Mne sa ozvala, keď si začala uvedomovať, že namiesto pleti začína riešiť depresie a vážnejšie problémy emočného spektra, ktoré sa prehupujú do zdravotných problémov a pleť sa jej namiesto liečenia ešte paralelne zhoršuje.

Ako sa Erike podarilo vyliečiť akné?

Kniha Príjmi seba – vylieč akné (Zelený štart pre Teba a Tvoju pleť) je písaná láskou. Čo to znamená vlastne??? Naozaj Ti láskavou, úprimnou a veľmi ľahkou formou otvára vedomie, srdce a myseľ.

Erika si po zopár vymenených správach, pretože samozrejme, mala pochybnosti, zakúpila knihu.

Prečo?

1. začala si budovať dôveru z našej konverzácie, pretože pochopila, že ja jej nič nesľubujem a neberiem jej jej schopnosti a jej silu, že to zvládne!

2. začala sa počas čítania uvoľňovať do svojich emócií, pretože sa stotožnila s tým, čo prežívajú aj ostatné ženy, a že je ok, sa cítiť tak a tak…

3. začala sa zamýšľať nad svojou pleťou úplne inak – šetrne, dovtedy dala na rady z internetu, s ktorými si úplne zničila pleť, čím si zničila aj svoju identitu a ostala ešte viac zraniteľná.


Aké pocity v Erike prebiehali, keď začala uvažovať o mojej knihe?

„Musím sa Ti priznať, že som absolútne neverila, že tie tvoje drísty, áno, prepáč, nechápala som im, mi skutočne pomôžu. Písala som Ti len zo zvedavosti, pretože ma niečo k Tebe tiahlo a prišla som na to, že to bol strach a hnev. Nechápala som prečo. Ale ako náhle si mi prvý krát odpísala, zrazu sa to zmenilo. Uvedomila som si, že mi hovoríš z duše a že presne sa cítim tak, ako na sieťach popisuješ. Pochopila som, že asi skutočne nebudeš teleshoping, lebo na Tvojom profile nevidím takmer žiadnu kozmetiku a vlastne tam nemáš ani reklamu. Keď som Ti napísala, vôbec si ma nepresviedčala, že niečo musím, dala si mi na výber. Tak som sa rozhodla. Zakúpila som si knihu PRIJMI SEBA – VYLIEČ AKNÉ!“


Vieš skutočne popísať svoje pocity voči samej sebe a svojej pleti?

Ale táto recenzia pokračovala. Poviem ti pravdu, tieto premeny postojov a transformácie naozaj milujem. Presne je vidieť, čím si tie ženy prechádzajú a čo vlastne v sebe riešia.

Ja nikdy ženy nepresviedčam a nenútim ich, aby si čokoľvek kúpili. Je to proste na Tebe. Či chceš zobrať zodpovednosť do vlastných rúk, alebo budeš čakať ďalších pár rokov že niekto nad Tebou kývne čarovným prútikom a vylieči Ti tú pleť.

Na druhej strane chápem ženy, ktoré sa snažili pleť liečiť, naleteli a teraz sú sklamané. Ale kto za to môže, že naleteli niečomu, čo absolútne nie je reálne, je to iba reklama? Žiadne výsledky? Rezonuje s Tebou príbeh, ako sa Erike podarilo vyliečiť akné?


Recenzia však stále pokračovala:

„Začala som čítať Tvoju knihu s veľkou nedôverou. Ale už po pár stranách som pochopila, aká je kniha silná. Začali mi tiecť slzy a ja som mala prvý krát pocit, že všetky tie emócie, ktorým som nechápala a myslela som si, že aké drísty trepeš, sa ma skutočne bytostne dotýkali a chcela som ich dať jednoducho von. Aj som ich pustila. Presne ako píšeš.“


Naša pleť je o našich hlbokých emóciách, ako teda liečiť akné?

Áno, naša pleť je skutočne o našich hlbokých emóciách, ktoré si nevieš veľa krát vysvetliť, uchytiť a vlastne ani nevieš, že sa Ťa týkajú.


„Ja som začala cítiť, ako mi ostáva lepšie. Kniha ma stále viac a viac bavila a tak som krok po kroku každý jeden deň prečítala jednu kapitolu a zaradila som ju aktívne do života. A div sa svete, moja pleť do týždňa bola úplne iná. Prestala byť citlivá a ja som sa začala cítiť úplne inak. Začali mi miznúť červené fľaky na pleti, zahodila som všetku kozmetiku do koša a pleť ma prestala štípať.“ 


Kniha Prijmi seba – vylieč akné (Zelený štart pre Teba a Tvoju pleť) skutočne nie je kniha na oddych, ale transformáciu. Je to psychosomatická príručka, kde ideš krok po kroku a treba tie zmeny a kapitoly zaraďovať do života!!!

Čo majú ženy s akné spoločné?

Čo máš spoločné s týmto príbehom? Lebo Erika sa dostala oveľa ďalej. Nastavili sme kozmetiku, prešla si u mňa cez knihu aj terapiou a skutočne sa jej zmenil život! Pleť sa jej aktuálne lieči na úrovni fľakov, má ju krásnu, bez extrémnej citlivosti. Ide ďalej. Uvedomuje si svoju hodnotu a lieči svoje vnútro. Možno sú to pre Teba veľmi všeobecné informácie, nevieš, čo si pod tým predstaviť. Ale to je preto, že si to nevieš a nechceš dovoliť.

Ako ti kniha pomôže liečiť akné?

Kniha je ucelený proces na všetkých našich úrovniach cez mentálne a duševné zdravie, emócie, po fyzické aktivity v dennom živote.

Naše výmeny správ s Erikou trvali dlho. Nebol to jednoduchý proces. A pritom šlo iba o knihu. „Iba o knihu.“ V skutočnosti tu išlo o to, že Eriku paralyzoval strach z ďalšieho zlyhania, tým si pleť ešte zhoršovala a čas utekal. Bola stále viac a viac nešťastná. NEVERILA sama sebe!

Kniha obsahuje aj tréning Aké chyby Ťa delia od zdravej pleti!!!

Začni investovať do seba a svojej zdravej pleti – ktorá bude krok po kroku lepšia, krajšia, mladšia, zdravšia. Natrvalo.

Nepozeraj sa na to, čo ti to prinesie o týždeň, dva – mesiac, dva, ale pozeraj sa na to, čo ti to skutočne prinesie každý deň, o pol roka, o rok!

Každá žena môže mať zdravú a prijateľnú pleť.

Ja to viem. Stačí na to iba zopár jednoduchých krokov. Ak by si si chcela prečítať o tom, ako sa zbaviť akné, prikladám ti link na môj starší článok.

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!