Recenzie na kurz

Čaro Tvojej tváre

Od Majky mám už kúpených viacero produktov, a tento kurz to už iba vyvrcholil. Mám kúpené a prečítané dve knihy a absolvovanú diagnostiku pleti, plus kozmetiku mám iba od nej. Na internete je veľa rôznych videí ako sa starať o pleť, ale nikto neponúka celý komplex videí, kde sa dozviete všetko od A po Z. Teoretické či praktické rady, ktoré sú starostlivo rozložené do rôznych modulov, aby si z nich človek dokázal vziať čo najviac, podopĺňané otázkami, pri ktorých sa musíte zamyslieť a vstúpiť si hlboko do vlastného ja, je niečo, čo na žiadnom YT, FB či IG nenájdete....Ak sa dlhodobo trápite alebo ste zvažovali zmeniť svoje rutiny v starostlivosti o pleť, ale nevedeli ste, ako začať, ste na správnom mieste. Kurz Vám za super cenu ukáže ten správny smer a viem, že Vám neuveriteľne pomôže. Neváhala som ani sekundu. Moja pleť sa zlepšila neporovnateľne.
Alexandra Mekkýšová
Pedagóg
Kvalitne spracované témy v oblastiach kozmetiky, sebarozvoja, sebalásky, celkovo v starostlivosti o seba samú. Výstižné a priamo vysvetľuje každú jednu tému tak, aby to pochopila každá žena, nie len kozmetička. Dosť vecí v oblasti kozmetiky sa mi objasnilo a môžem ich na sebe vyskúšať. Som rada, že som sa Vám ozvala už pred týmto kurzom a absolvovala som diagnostiku pleti. Tento kurz bola jasná voľba, keď som uvidela ponuku. Neváhala som s kúpou ani sekundu. A mimochodom, odporúčam ho každej jednej kozmetičke. Profesionálny spravený kurz s podrobnými témami a vysvetlením. Najviac ma zaujal modul koža, zdravie a starostlivosť o pleť, ale vidím, že všetko pekne na seba nadväzuje aj z ostatných modulov. Ďakujem, že som mala možnosť si kurz zakúpiť.
Adriana Repata
Mamička na materskej dovolenke
Keďže som si kúpila od Majky dve knihy, kurz bol pre mňa jasná voľba. Hneď ako mi prišila ponuka naň, neváhala som, pretože jej literatúra a prístup, vedomosti mi doslova menia pleť a život. Tak ako sa mi zlepšila pleť po diagnostike pleti a odporúčaní kozmetiky, bez ktorej si neviem už predstaviť život, tak tento kurz mi ešte viac otvoril obzory v tom, ako sa mám k sebe stavať, ako mám brať svoju pleť, seba a svoje zdravie. Majka je odborníčka jediná svojho druhu a ja jej ďakujem, že nám ženám otvára oči a skutočne nás robí šťastejšími. Kurz odporúčam úplne každej žene, ktorej na sebe záleží a chce riešiť svoju pleť. Kvalita ďaleko predčnieva cenu. Odporúčam všetkým ženám, a aj veľa kozmetičiek sa má ešte čo učiť, lebo som ich prešla skutočne veľa.
Iveta Pjatríková
Mamička na materskej dovolenke
Kurz Čaro Tvojej tváre je skutočne veľmi komplexný. Plný informácií a so žiadnym takýmto kurzom, ktorý by riešil pleť takto podrobne, som sa ešte nestretla. Síce som ho stále ešte celkom do konca neprešla, lebo je obšírny, ale z toho, čo mám zatiaľ za sebou hodnotím, že mi to otvorilo oči, že čo všetko s tou pleťou súvisí a čo ju môže ovplyvňovať. Videá v kurze sú veľmi pútavé a tým, že sú krátke, nie je problém nájsť si na ne chvíľu čas. Ku každému videu je pripojená aj úloha, ktorá ma vždy prinúti trochu sa zastaviť a zamyslieť sa nad danou otázkou. Veľmi sa teším, čo sa ešte v kurze dozviem, či už o tej mojej pleti alebo celkovo sama o sebe. Ďakujem.
Zlatka Štrkolcová
Mayush, v prvom rade Ti chcem poďakovať za prácu, ktorú pre nás všetky robíš. Tvoj kurz Čaro Tvojej tváre je inšpirujúci, motivujúci, praktický, náučný, poučný , zaujímvaý a komplexný. Tešila som sa na každú jednu ďalšiu kapitolu, lekciu, začal mi meniť myslenie a postoj k samej sebe. A takéto sú všetky Tvoje kurzy, ktoré teraz pravidelne sledujem a aj knihy.
Nina Molnárová
V kurze Čaro Tvojej tváre sa mi páči, že si mám zapisovať vypracovania úloh. Páči sa mi, že mám na to svoj vlastný notes, kde si všetko zapisujem. Môžem sa vracať k jednotlivým videám. Môžem si hocikedy zopakovať danú tému. Idem pekne postupne cez jednotlivé moduly a videá, aj keď najradšej by som hneď preskočila na stravu, lebo to je môj kameň úrazu. Každý deň s kratším videom od Teba plným informácií, je výborný. A hlavne, keď ma chytí znovu nejaká negatívna nálada zo zhoršeného akné, tam mi Tvoje video dodáva znovu nádej a silu.
Zuzana Kýpeťová
Ahoj Majka, kurz je výborný, plný plnohodnotných informácií a určite balzamom na dušu pre tých, ktorí sa boria s pleťou už roky. Už len uvedomenie, že sa to dá riešiť a že človek nie je sám s týmto problémom, je oslobodzujúci. Keď sa mi podarí zdolať všetky moduly, bude moja recenzia doplnená o reálne výsledky priamo u mňa.
Beatrix Jalšovská
Kurz Čaro Tvojej tváre mi dal veľa uvedomení. Najviac sa mi páčila časť o strave. Dýchanie a psychologická časť v kurze je úžasná, to mi dodalo najviac síl, pretože to je moja aktuálna téma. Páčia sa mi krátke videá, každý deň ich pekne stíham, robím si úlohy a všetko si vypracúvam do notesa. Tak isto sa mi páčila časť o nastavení kozmetiky a ako sa starať o svoju pleť. Do podrobna tu rozoberáš, z čoho sa skladá pleť a je to naozaj obohacujúce. Pleť a zdravie riešim veľmi dlho a kurz mi dal iný pohľad na to, ako funguje moja myseľ, telo a zdravie.
Martina K.
V kurze Čaro Tvojej tváre som našla presne to, čo som potrebovala konečne vedieť a uvedomiť si. Moja tvár je to, čo cítim a ako to prežívam. Keď spracujem svoje emócie, nebude mi reagovať ani na stravu, ani na počasie, ani na kozmetiku, pretože konečne som pochopila mechanizmy, ktoré so mnou lomcujú a na základe ktorých sa rozhodujem, čo robím. Program je skutočne perfektný, plný lásky, pochopenia a je aj veľmi praktický. Nie je však vhodný pre ženy, ktoré v živote nechcú nič zmeniť, pretože ide dosť do hĺbky. Okrem toho, že moja pleť sa začala liečiť, aj keď som stále na ceste, spracovala som svoje úzkosti a nespavosť, zlepšil sa môj vzťah s priateľom, lebo jasne - motalo sa to všetko iba okolo mojej pleti a mojich nálad. Ďakujem veľmi pekne aj za podporu. Zmenilo mi to život.
Žaneta S.
Čo sa týka kurzu Čaro Tvojej tváre, tak za mňa je naozaj super. Hlavne ako hovoríš, je to tvrdá práca na sebe. Ja som tá, ktorá to má jediná v rukách a môže to zmeniť a postupne sa snažím aplikovať všetky rady z kurzu do bežného života. Videá sú prakticky spracované, aj keď veľa vecí má človek načítaných a napočúvaných, nedodržiava to a tu to všetko krásne prepájaš do jedného celku.
Mária L.
Čo sa týka kurzu, pomohlo mi, že som som si robila čas na seba každý deň, keď som prechádzala jednotlivými lekciami. Kurz mi dal nádej, že sa všetko dá vyriešiť a privial ku mne kopec pozitívnej energie. Každá lekcia bola skutočne dopodrobna rozpísaná. Ako funguje koža, ako sa tvoria bunky, ochranný plášť pleti... Pochopila som, čo sa s mojou kožou deje a aká starostlivosť jej chýba. Po nastavení kozmetiky sa moja pleť cíti omnoho lepšie a mám konečne pocit že dostáva to čo má. Hlavne ma prekvapil váš vrelý, priateľský prístup a ochota pomáhať. Vzhľadom na to, že sa v tomto prostredí už dlhšie pohybujem, pre mňa nebolo toľko vecí nových, hlavne čo sa týka fyzického zdravia, no nasmerovalo ma to k najslabšej stránke u mňa, a tou je psychika. Tešila som sa na modul psychika, ktorý bol skvelý, hlavne meditácia, ktorá vo mne vyvolala hlboké emócie, no myslím že by som potrebovala v kurze práve viac priestoru na tento modul, poprípade viac úloh do praxe. Som vďačná,že som vás našla a že môžem na sebe ďalej pracovať .
Emma Krupová

Recenzie

Ďakujem za všetky recenzie, ktoré mi píšete.
Teším sa, že vám môžem pomôcť na ceste za zdravou pletou, ktorá je odrazom zdravej duše.

3 psychosomatické kroky riešenia rosacei
Jednoduchá rutina pre pleť bez akné