SOS pri náhlom pocite hnevu ako prevencia vrások!

Čo je za predčasným stárnutím pleti?

– sú za tým emócie hnevu, nenávisti a jedu

– stagnácia krvi a lymfy v tele

– stuhnuté svalstvo, šija

– naše každodenné starosti

– stretajú sa tu životný štýl, nekvalitný a nedostatočný spánok, ale aj hýrenie, závislosti, traumy..

Čo však robiť, ak sa Ťa zrazu zmocní hnev a začne Ti vrieť krv v žilách?

Jednoducho ostať prítomná. Zavri oči, zastav sa a začni z hlboka dýchať. Urobíš to 3-5-10 krát a uvidíš, že si znova v pohode. Impulzívne konanie v hneve iba podporuje náš hnev, a hnev v nás podporuje vznik vrások, stagnácií a blokáciu kyslíka, energie či životnej vitality!

Ak na Teba príde silná emócia hnevu, skutočne iba zotrvaj v nej, predýchaj ju a pokračuj ďalej. Za túto radu mi poďakuješ raz. Ak sa budeš skutočne pár sekúnd (to si môžeš dovoliť aj v práci) alebo minút, sústrediť iba na svoje kľúdne a prirodzené dýchanie, zrazu sa zastaví svet okolo Teba a naberieš novú silu.

Vráska hnevu sa nevolá zbytočne vráska hnevu. Má to opodstatnenie. Pretože tým, že sa v Tebe búri hnev a agresivita, zatínaš zuby, možno Ti tuhne telo, sa odpájaš od seba, mračíš sa a vzniká mračivka – vráska hnevu. Tak isto pri pozeraní do ostrého svetla. A na čo si toto robiť, keď sa môžeš naučiť vedome aktívne pracovať sama so sebou?

Stredy patria predčasnému starnutiu pleti a ja už sa veľmi teším, na všetky tie rady a a nápady, ako si NEINVAZÍVNE omladiť pleť, posilniť pri tom dušu, svaly a celý organizmus!

Milujem to a ženy v

Laboratóriu krásy (https://akne.samasebou.sk/LaboratoriumKrasyClenstvo) sa môžu tešiť na viacúčelové a komplexné (ako inak) zostavy na masáže tváre a tela, aby sa omladili na všetkých úrovniach a zároveň pracovali na svojich emóciách!

Naša pleť – to sme my. 

P.S. ak by si sa rozhodla svoj problém s pleťou začať riešiť od základov, tu si môžeš pozrieť a zakúpiť moju knihu: AKO ŽIARIŤ? DOVOĽ! SI BYŤ ŽENOU! VEČNE MLADOU!

Recenzie na knihu si prečítaš tuRecenzie na knihu Ako žiariť? – Mayush – psychosomatická kozmetička (tajomstvopleti.sk)

S láskou Mayush – Tvoja online psychosomatická terapeutická kozmetička a terapeutka na ceste k samej sebe

..buď krásna, buď sama sebou..

..ži sebavedomo bez masky..

..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..

„CEZ PLĚT VNÍMAM TVOJU DUŠU“

www.tajomstvopleti.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!