Recenzie na diagnostiku pleti

Majku som objavila pár týždňov pred vlastnou svadbou, kedy mi zachránila stav mojej pleti, nastavila rutinu a dodnes sa mi venuje a stará sa o mňa aj na diaľku. Nikdy sme sa nestretli, lebo sme od seba ¾ republiky, ja na jednej strane a ona na druhej. Trpezlivo zodpovie na otázky, zhodnotí čo potrebujem, odporučí produkty i podpornú liečbu problémov. Výsledok chce svoj čas, postupnosť a trpezlivosť, komunikáciu. Mojím cieľom je dosiahnuť zdravú pleť bez nutnosti používania makeup a konečne som na ceste v ústrety zdravej a dokonalej pleti.
Mária Merčáková
Jedného dňa som pozerala instagram a vybehol mi príspevok od kamarátky a tam bola recenzia na Teba, hneď som si pozrela Tvoj profil a ostala som milo prekvapená aké nádherne premeny si dokázala urobiť 😍 Okamžite som ti musela napísať a viem, že som urobila najlepšie 🤍 Tak výbornú kozmetičku som strašne dlho hľadala, neskutočne si mi pomohla a som šťastná, že som ťa objavila☺️ Precízna kozmetika, výborný prístup a najšikovnejšia ručičky, si topka🤍Tak si najlepšia v tom čo robíš a nič lepšie sa mi nemohlo stať tým, že som ťa spoznala 🤍
Diana Mráziková
Už si nepamätám ani ako som na Vás natrafila ale som zato vďačná. Mala som celkom problém s pleťou ale nebolo to také hrozné..ale ja som sa necítila dobre tak som sa rozhodla pre online diagnostiku a neľutujem 😍 kozmetika aj celková diagnostika čo sa týka stravy pomohla😊 a keď som u Vás bola prvý krát tak to bola 100% práca, lebo takú vyčistenú pleť som ešte nemala😍 a vždy keď niečo potrebujem pomôcť poradi,ť tak ste tu a nie len pre mňa😍 pleť sa mi vďaka vám a vašim produktom zlepšila😊♥️
Nikola Ševčicová
Tuto recenziu píšem s obrovskou vďačnosťou. Majka mi pomohla hlbšie nazrieť na to, čo ma trápi, doviedla ma k tomu, ako sa na problém pozrieť nie len mysľou, ale najmä srdcom. A hoci toto poznanie bolo bolestivé, bolo zároveň veľmi oslobodzujúce. Ďakujem.
Kukuliačková
Školiteľka
K Majke na diagnostiku pleti som sa prihlásila s veľmi malou dušičkou, trvalo mi viac ako polroka, pokým som nabrala odvahu, ale som si povedala, že po tých rečiach od iných kozmetičiek či doktorov, nemôžem už nič stratiť. Jediné, čo ľutujem, je, že som váhala. Výsledky neprišli za dva dni, ani za dva týždne, chce to čas, pevný režim a odhodlanie. Veľa som sa naučila a stále sa učím, pretože viem, že to môže byť aj lepšie a okrem fyzických zmien si človek dokáže „upratať“ aj v hlave, pretože celá diagnostika v sebe nesie omnoho viac ako „len“ kozmetické výrobky na pleť.
Alexandra Mekkýšová
Pedagóg
Dobrý deň. V prvom rade Vám chcem poďakovať veľmi pekne za tak podrobne vypracovaný protokol, a že ste si popri tom všetkom našli na mňa vôbec čas. Ešte nikto nikdy (a to som už prešla rukami xy mnohých odborníkov), mi nespísal taký podrobný protokol o mne a mojej pleti, či už ohľadom mojej rutiny alebo vnútornej starostlivosti o seba. Ráno som začala pohárom teplej prevarenej vody, ako ste mi odporučili a naozaj mi nebolo zle. Ešte som ani len nezačala s vašou kozmetikou a už mám pocit, že mám krajšiu pleť.
Katarína Grígľová
Na Majku som natrafila vďaka mojej tete , ktorá k nej chodila na nechty . Neskôr som zistila že sa venuje aj pleti . Najskôr som ju dlho sledovala len na FB stránke. Výsledky, ktoré tam dávala boli neskutočné. Rozhodla som sa jej napísať aj ja . Veľmi sa mi zapáčila možnosť vyskúšať to cez správy. Mala som akné a veľmi suchú pleť. Suchej pleti som sa úplne zbavila a akné je omnoho lepšie . Občas je to horšie ale potom sa to zlepší . Každý deň dodržiavam jej rady. Vždy mi obratom odpísala a poradila so všetkým . Ďakujem jej veľmi pekne za všetko. Každá žena, ktorá má problém by sa mala s ňou skontaktovať a vyskúšať jej rady a pomoc
Veronika Norovská
Moja skúsenosť je veľmi pozitívna, po pôrode sa mi pleť začala veľmi zhoršovať z mesiaca na mesiac, stále som mala zapálene boľavé vyrážky hlavne pri krku a na fb som videla príspevok jednej slečny, ktorá opisovala svoj problém s pleťou a veľmi jej pomohla kozmetička Mayush. Vyskúšala som jej napísať, dohodli sme si termín. Už po 2 ošetreniach a s používaním kozmetiky, ktorú mi odporučila sa moja pleť začala zlepšovať. Dala som si urobiť aj diagnostiku na prvom ošetrení, čo mi tiež výrazne pomohlo zlepšiť môj stav pleti. Ďakujem Mayush za skvelý prístup a rady. Za mňa môžem len odporučiť.
Ivana Horečná
Kozmetiku Mayush som objavila náhodou na webe. Jej prístup k problémom s pleťou bol odlišný s akým som sa doteraz stretla. Riešila ho komplexne, teda aj zvnútra nielen povrchovo kozmetikou, čistením pleti a zaslaním kopou prípravkov. Bola som maximálne spokojná, stále sa zaujíma ako sa mám, či sú zlepšenia pleti a tak ďalej. Taktiež kozmetika, ktorú som si u nej zakúpila je úžasná a našli sme spolu produkty ktoré mi vyhovujú a vyživujú moju pleť. Ľutujem len jednu vec, a to že som ju nestretla už dávno. Toto všetko sme spolu riešili v čase pandémie, čiže len na diaľku. Takže dá sa to aj bez osobného stretnutia. Je úžasná.
Jana Ochotnícka
Dobrý večer s radosťou vám všetko napíšem počula som o vás na profile u Beauty by Adela. Keďže som prestala užívať hormonálnu antikoncepciu tak sa časom moja pleť len zhoršovala a bola som z toho dosť zúfalá. Vy ste mi dali užitočné rady ohľadom stravovania, pitného režimu ale aj vitamínov a kozmetiky, ktorú používam aj naďalej každý deň a veľmi mi pomáha. Dokonca v prípade že si krém/sérum zabudnem niekam zobrať so sebou tak vidím už po pár dňoch zhoršenie. Vaša kozmetika je pre moju pleť hotový zázrak a som Vám veľmi vďačná za všetko
Viktória Pakšiová
Ku Kozmetike Mayush som sa dostala cez Beauty by Adela. Keďže Adelka vždy používa len tie najlepšie produkty a chodí k najväčším profesionálom, neváhala som a pani Majke som napísala s prosbou o diagnostiku pleti. Veľmi rýchlo mi odpísala a dohodli sme sa na postupe, kde mi na záver diagnostiky odporučila kozmetiku, na ktorú nedám dopustiť už druhý rok. Predtým som skúšala rôzne produkty, ktoré boli mnohokrát oveľa drahšie, no konečne som si našla svojho favorita . A keďže som samozrejme zvedavá, skúšam aj iné produkty od pani Majky a musím povedať, že zatiaľ som sa nestretla s produktom, s ktorým by som nebola spokojná. No a úplnou čerešničkou každej komunikácie je to, že sa nielen postará o krásu Vašej pleti, ale "nakopne" aj Vašu psychiku a postará sa o správne nasmerovanie myšlienok, čo nepochybne na krásu vplýva. Majka ĎAKUJEM, ste skvelá!
Alexandra Partlova
Dozvedela som sa o Vás cez Beauty by Adela a krémy, ktoré ste mi odporučila, mi pekne sadli. Ste veľmi milá, láskava, pracovitá a je vidno, že práca Vás baví a robíte to s láskou
Monika Poulik
Dostala som sa k Vám prostrednictvom Beauty by Adela, ona Vás spomenula a ja som Vás začala sledovať. V auguste to bude rok, veľmi mi Vaše rady a kozmetika, ktorú ste mi nastavili, pomohla a už nechcem inú.
Vierka Zabáková
Ahoj Majka. SOm veľmi vďačná, že si mi pomohla, bez Teba by som to určite nezvládla. Celé roky rokúce, už od puberty, som mala zlú pleť. Až doteraz a to mám 32. Rozhodla som sa, že s tým niečo musím urobiť. Ty si ma zaujala preto, lebo ako jedina z radu kozmetičiek, u ktorých som bola, sa na problém s pleťou pozeráš komplexne, z dlhodobého hľadiska a nedávaš rýchlo kvasené rady ale rady zo svojej dlhoročnej praxe. Páči sa mi, že sa v danej oblasti vzdelávaš a tiež ma zaujalo, že nesľubuješ nemožné veci. Hovorí sa, že na veľké problémy existujú jednoduché riešenia. A ty si mi ukázala smer, ktorým sa mám uberať, aby som mala peknú pleť. A podarilo sa. Mala som zle nastavenú rutinu a ty si mi ju upravila. A vôbec netreba k tomu tonu kozmetiky. Okrem toho vieš poradiť aj v oblasti stravy, to mi tiež pomohlo. Konečne moja pleť vyzerá zdravo. Mám zdravú farbu v tvári, zjednotený tón pleti. A to som už dlho nemala. Len samé škvrny a červené fľaky, a do toho ešte aj akné. Konečne sa na seba ráno v zrkadle usmievam. Ďakujem Ti Majka. Ďakuje, že robíš, čo robíš. Dúfam, že tak ako mne, pomôžeš ešte veľa ženám. Prajem Ti do budúcna veľa úspechov a spokojných klientov ako som ja. Ďakujem.
Martina Škrabanova
Majka, balíček prišiel extrémne rýchlo. Ďakujem. Hneď keď som prišla domov, som sa vrhla na odličovanie s novými produktami a o sprche s tým novým sprchovým, by som dokázala básniť donekonečna. MILUJEM GUINOT.
Majka M.
Ahoj Mayush, práve som sa vrátila domov z prechádzky s našou fenkou. Kozmetika mi super sadla, pleť mám takú hladšiu, hydratovanú. Skvele si mi ju nastavila. Ďakujem Ti za skvelý výber.
Nina K.
Cítim sa komfortne. Nezhoršila sa mi pleť, nesvrbí ma z krémov pleť. Dokonca mám pocit, že sa to už všetko zlepšuje. Nevytvárajú sa mi vôbec nové zápaly. Zatiaľ som nadšená. Dokonca som ešte dnes ráno z tej vzorky použila zbytok.
Katka M.
Včera večer som si spravila fotku odmaľovanej tváre a síce občas sa stane, že sa vyskytne nejaká vyrážka, včera som si uvedomila, ako krásne si mi pomohla online diagnostikou pleti. Budú to dva roky v lete, keď som Ti úplne zúfalá písala, čo mám robiť, a to som sama kozmetička vyučená, nevedela som sa zbaviť vyrážok. Teraz chodím hrdo bez makepu vďaka Tebe a kozmetike.
Adriana Repata
Len sa chcem pochváliť, akú mám radosť z pleti. Kde tu ešte je fliačik, ale žiadne nové vyrážky. Prvú menštruáciu, od kedy sa riadim diagnostikou pleti a protokolom, moja pleť zvládla excelentne.
Nikola V.
Takúto pleť som mala naozaj naposledy pred pubertou, to je cca 20 rokov dozadu. Naozaj niekedy stačí viac sa napojiť na samú seba cez toho správneho človeka - Teba. Ďakujem.
Laura S.
Viem, že v 32 rokoch by som akné nemala mať tak ako v puberte, no stále sa vracia, a tak som sa dlhšie zamýšľala nad možnými psychosomatickými príčinami. A tak som si do života pritiahla Majušku, kotrá zhodou okolností pomáha riešiť problematickú pleť psychosomatickou cestou, takým spôsobom, ktorý mi dáva väčší zmysel, ako len si nechávať predpisovať neustále mastičky, ktoré fungujú len povrchne a neriešia skutočnú koreňovú príčinu problému. Majka, ďakujem Ti za to, čo robíš. Pleť sa mi po našej konzultácií naozaj lieči.
Ľudmila K.
Dobré ráno, tak Vám jen chci říct, že mám pleť o moc lepší, a to len vďala Vám. Tím pádem se už z toho tak nehroutím a nestersuji. Někdy samozřejmě přijde horší den, ale snažím se z toho nic nedělat. Přestala jsem na obličej plácat kraviny a jedu jen kozmetiku od Vás. Už ji nechci nikdy vyměnit, nejpríjmnejší kosmetika, co jsem kdy měla a výsledky na sebe nenechaly dlhou čekat. Dekuji za diagnostiku a pomoc.
Paulína B.
Dostala som sa k Tebe úplne náhodou, a hneď som si objednala Tvoju knižku a poradenstvo. Pomohla si mi nastaviť dennú rutinu starostlivosti o pleť. Kozmetika mi veľmi sadla, pleť mám hydratovanejšiu, celkovo mám pocit, že mám vypnutejšiu pleť. Moja denná rutina v minulosti zahŕňala množstvo zbytočných produktov, ktorými som si vlastne len stav pleti zhoršila. Až Tvoja knižka a Tvoja diagnostika pleti, mi ukázali že menej je viac. Kedykoľvek Ti napíšem, poradíš mi, čo si mám dať na akné, prípadne zápalové vyrážky, čo sa mi občas vytvoria. Tvoja rada s aloe vera je fakt top. Ďakujem za všetko, čo pre mňa robíš.
Martina Nemčoková
Ďakujem Majka, veľmi si vážim Tvoju prácu a každému vravím o tebe. Veľmi si mi pomohla v tom nebáť sa pozrieť do zrkadla a usmiať sa v ňom na seba. A to je iba začiatok. Dnes mi kamarátka dala pochvalu, akú mám rozjasnenú pleť a to som mala na sebe iba krém pur comfort.
Zlatka S.
Majka, mám sa výborne. mala som dočasné zhoršenie pleti, ale akonághle som to upravila, vidieť zlepšenie. Hlavne som začala byť na seba dobrá a nie sa hnevať. Zaujímavé je, že od kedy idem Tvojím systémom a protokolom z diagnostiky pleti, tak sa to akné aj lieči rýchlejšie ako predtým. Inak, len vďaka Tebe zvládam nevytláčať si a netrápiť tú pleť, a to chcelo na začiatku naozaj veľké sebazaprenie. Pošlem Ti aj fotky, akú mám teraz pleť. Viac menej mám už len sem tam fliačik a pár drobných vyrážok, ale to bude skôr pot a nečistoty. A to fakt za dva mesiace cca s Tebou. Ďakujem.
Julianna Č.
Teším sa, veľmi sa teším, že to s tou pleťou konečne naozaj ide a je to lepšie ako inokedy v tomto období. Pribudli mi len dve nové vyrážky, ale to je fakt nič. Sú zanedbateľné a vôbec nestoja za trápenie. Aj za to som naozaj na seba hrdá, že vďaka Tebe sa tá pleť lepší a beriem to takto. Trápila som sa polku života.
Klára K.
Majka, s kozmetikou som nesmierne spokojná. Moja pleť konečne dostáva, čo si zaslúži. Milujem ranné aj večerné rozmaznávanie s kozmetikou Guinot. Ďakujem za Tvoju pleťovú osvetu, aj za diagnostiku pleti a poradenstvo pre mňa, aj môjho syna.
Lucia Sedlárová
Ahoj Majka, dnes som Ti chcela písať aj poslať fotku. Nové akné 0 za tento týždeň, čo je skutočne zázrak. Ďakujem. Kozmetika mi veľmi sadla a nemám ani pocit pnutia pleti. Z ďaľšej výplaty sa určite odmením minikurzom a tým finish krémikom, pretože je skvelý. Neľutujem, že som ti plne dôverovala pri kozmetike, ktorú si mi odporúčila, aj keď to nebola malá položka. Moja pleť dýcha a žiari a ja s ňou.
Julka Š.
Vďaka Tvojej diagnostike pleti a poradenstvu som prišla na to, že moje akné je skutočne emočné a konečne sa mi začalo hojiť. Nastavená kozmetika je úžasná, lepšiu som nemala.
Sandra I.
Pleť je super. Vidím, že sa to postupne zlepšuje a mám z toho veľkú radosť. Pomohla si mi ako nikdy nikto.
Dáška R.
Dlhšie som sa neozvala, ale ja len tak, že mám sa super. Naučila som sa starať o svoju pleť a dovolím si povedať, že na 120%. Konečne som sa naučila nechytať si pleť a moja tvár žiari. Ďakujem Ti, to len vďaka Tebe. Prajem Ti veľa spokojných klientiek, minimálne takých, ako som ja.
Zuzana B.
S Majkou mám veľmi dobrú skúsenosť, prišla som k nej s problematickou pleťou. Mala som ťažké obdobie a všetko sa mi odzrkadlilo na pleti a stále som nevedela prísť na to, čo to je a ako si s tým poradiť. Prišla som za Majkou a začali sme spolu konzultovať, skúšať prístroje, vyraďovať potraviny - laktózu, lepok, alkohol a trošku problém ustúpil, ale nie úplne a stále sa plus mínus trošku vracal. Jej kozmetika mi na pleť veľmi pomohla a stále pomáha, som jej verná a nevymením ju za žiadnu inú, pokiaľ nebudem musieť. Postupom času sme ale prišli na to, že mojím problémom bola hlava. Všetky starosti a trápenia som si veľmi pripúšťala a to ma dávalo dole a odzrkadlovalo sa to na mojej pleti. Preto som sa rozhodla prehodnotiť svoj prístup k životu a veciam, a zrazu všetko začalo dávať zmysel, moje problémy ustupovali až zmizli úplne. Nastavila som si myseľ správnym smerom, začala som sa venovať tomu, čo ma baví a investovala som čas, kde treba a musím povedať, že toto všetko dokopy naozaj zabralo. Takže ďakujem za usmernenie, produkty a celkový prístup, prísť/napísať kedykoľvek. Môžem len odporúčiť.
Martina Kocianova
Ahoj Majka. Aj ja Ti musím napísať skvoju skúsenosť s Tebou a kozmetikou. S ružovkou/rosaceou sa potýkam od svojich 30tich rokoch. Dlho trvalo, kým som sa odhodlala ísť k dermatológovi. Trápilo ma pálenie až pocit rezania na pleti, fragilne pustuplky a výrazné začervenanie hlavne v oblasti nosa a líc. Postupne som si začala vsímať, že sa to rozširuje na bradu a čelo. Dermatológ mi odporúčil štandardnú terapiu (metronidazol, ivermectin), ale používanie kozmetiky sme nikdy neriešili. Spočiatku som si skúšala sama nájsť čo mi sedí, a aj keď mi niečo sadlo, po čase to prestalo fungovať a ja som mohla pátrať ďalej. Našťastie poznám Janku, ktorá u Teba hľadala pomoc so svojou problematickou pleťou a to bolo asi 1x v živote, kedy som ju videla z niečoho tak nadšenú, pretože jej to konečne skutočne pomohlo. A aj keď som dosť skeptická k "internetovým" poradniam, jej nadšenie a hlavne výsledky na vlastné oči, ma presvedčili, aby som Ťa kontaktovala. A naozaj som nemohla urobiť lepšie. Guinot nastavený presne od Majky na môj typ pleti, používam cca 3/4 roka a konečne sa mi ráno nechce plakať pri pohľade do zrkadla, na svoju začervenanú tvár a na ulici nemám pocit, že ľudia na mňa pozerajú, že "preboha, čo to má na tej tvári." A že to naozaj funguje ma presvedčila aj skúsenosť, že keď mi došiel krycí krém, nahradila som ho niečím iným, a hneď pozorujem výrazné zhoršenie. Takže nabudúce už nepodcením svoje skladové zásoby a určite si znova objednám s predstihom.
Krístína A.
Ahoj Majka, chcem Ti veľmi pekne poďakovať za pomoc (akné - od lekárov hormonálne akné), ktorú si mi dala s mojou pleťou. Keď som na Teba pred pol rokom natrafila na instagrame, vypočula si Tvoje livestreamy, skúsila som sa držať Tvojich rád, prečítala som Tvoju knihu a hlavne vyskúšala som guinot kozmetiku nastavenú od teba po podrobnej diagnostike pleti. Už po prvom mesiaci užívania kozmetiky a Tvojom ošetrení pleti, sa mi pleť výrazne zlepšila a tak to postupne pokračuje. S Tvojím ľudksým prístupom a zároveň odbornosťou prajem každej žene, ktorá ma problém s pleťou, aby Ťa spoznala a vložila do Teba svoju dôveru.
Andrea B.
Pred rokom som pocítila potrebu zmeniť kozmetiku. Vďaka výbornej slovenskej vizážistke som sa dostala k Majke. Keďže som momentálne na materskej dovolenke, Majka mi pomohla s diagnostikou mojej pleti online a musím povedať, že ňou vybrané produkty mi neskutočne sadli od prvého kontaktu. A to úplne pohodlne - z doma - online - cez fotky, mi kozmetika prišla rovno na adresu, mojej pleti na mieru, podľa mojich preferencií. Doposiaľ som lepšie zvolenú kozmetiku nemala. Pleť mám krásne zjednotenú, hydratovanú, vláčnu a rozžiarenú. Kozmetiku od Majky začal používať aj môj manžel, ktorému sa taktiež pokožka na tvári veľmi zlepšila. Majka je topka vo svojom odbore. V našich online konverzáciách z nej cítiť nadšenie robiť túto prácu. Nemám rada kozmetičky, ktoré Vám ponúkajú veľa produktov a Vaša peňaženka tým trpí a aj pleť. Majka Vám pomôže vybrať presne to, čo potrebujete za nie prehnanú cenu. A to si u nej moc cením.
Izabela K.
Od puberty som mala problémy s pleťou, ktorá bola mastná a zároveň dehydrovaná. Ten najhorší typ pleti. Vyskúšala som veľa lacnejších aj drahších produktov. Už si presne nepamätám, ako som sa dostala Majke do rúk, ale som vďačná, že som ju spoznala. Momentálne mám 34 rokov a veľa ľudí mi hovorí, akú mám krásnu pleť na tvári. A ja to vidím sama, keď sa pozriem do zrkadla. Pleť sa mi zjednotila, je krásne hydratovaná a svieža. Je to už pár rokov, čo si nechávam od Majky poradiť a nemenila by som jej produkty a starostlivosť o mňa, za nič na svete. Sú topka na trhu. Táto pani kzmetičky vie, čo potrebujete. Odporúčam ju všetkými desiatimi všetkým ženám, ktoré sa trápia so svojou pleťou! Majka, ďakujem ešte raz za všetko! P.S. Je skvelý pocit, keď sa žena páči sama sebe!
Petra Ciesariková
Vďaka Majke som vyhádzala celú svoju poličku a už skoro rok v nej obmieňam 3-4 Guinot produkty. Ľutujem, že som ju nestretla už oveľa dávnejšie! Už je to skoro rok odkedy som bola u Majky na kozmetickom ošetrení a odvtedy je môj výber kozmetiky len v jej rukách. Bohužiaľ viac krát sa mi nepodarilo ísť, keďže na Slovensku nežijem. O to viac si vážim našu len online konzultáciu. Majka snáď pozná moju pleť viac ako ja sama a vždy mi nakombinuje produkty podľa toho, čo moja pleť práve vtedy potrebuje. Musím povedať, že okrem dekoratívnej kozmetiky používam konzistentne ráno a večer len 3-4 produkty. Moja pleť nebola nikdy v lepšom stave a to som podľa mňa toho vyskúšala už dosť. Ďakujem Ti Majka za Tvoj celistvý prístup, čas a ochotu posielať produkty takto na diaľku.
Dominika, Dánsko
Majku som navšetivila po odporúčení mojej jednej známej.. Tým, že som si prešla toľkými kozmetičkami, nikto mi tam s tým akné a dosť viditeľnými pórmi nepomohol tak, ako Majka. Síce to je ešte na dlhšie lakte, tým, že som mala dosť silné akné, ale som s ňou veľmi spokojná. Majku Vám veľmi odporúčam aj keď neuvidíte hneď zázraky, ale po čase sa ZÁZRAKY naozaj objavia. Ďakujem Majka.
Lenka S.
Majka, kozmetiku používam, moja pleť je oveľa krajšia, nemám ju už vôbec červenú, a to vieš, že som bývala ako rak. Stále tomu nemôžem uveriť. Nie je už ani citlivá a neviem sa už dočkať, kedy prídem k Tebe na ošetrenie pleti. Nech sa Ti darí. Nech ženy o Tebe vedia stále viac.
Inka K.
Jedného dňa som sa pozrela na instagram a vybehol mi príspevok od kamarátky a tam bola recenzia na Teba. Hneď som si pozrela Tvoj profil a ostala som milo prekvapená, aké nádherné premeny si dokázala urobiť. Okamžite som Ti musela napísať, lebo som sa s pleťou trápila niekoľko rokov, a viem, že som urobila najlepšie, čo som mohla. Tak výbornú kozmetičku som strašne dlho hľadala a neskutočne si mi pomohla a ja som teraz úplne šťastná, že som ťa vôbec objavila. Precízna kozmetika, výborný prístup, najšikovnejšia. Si topka.
Diana L.
Som veľmi rada, že som Ti napísala, keď som bola už skutočne zúfalá. Nastavila si mi kozmetiku cez správy, poslala poštou. Ja som to fakt nechápala a ani som neverila, že to bude naozaj dobre. A teraz? Moja pleť je po 10 rokoch konečne lepšia a to sú len dva mesiace, od kedy Ťa poznám. Póry mám menšie, pleť je žiarivejšia. Neskutočný rozdiel vidím už teraz. Máš zlaté ručičky, úžasný prístup a neskutočné schopnosti. Ďakujem.
Ivana Hlásna
Som Ti skutočne vďačná za tvoj prístup a to, že sa mi dáva do poriadku konečne pleť. Uvedomila som si, ako som ju ničila niekoľko rokov a myslela som si, že ako sa o seba starám. Ale pleť sa nelepšila. Konečne sa mi dáva do poriadku po neviem koľkých rokoch. A len vďaka Tebe. ďakujem za podrobnú diagnostiku, do dnes z protokolu čerpám.
Alenka Lahová
Pleť riešim asi 15 rokov. Bola som na klinikách u viacerých kožných lekárov. Jeden kožný mi povedal rovno do tváre, že si mám dať vybrať maternicu, že ja nikdy nebudem mať peknú pleť. Mala som vtedy 25 rokov a túžila som po rodine. Dnes, vďaka Tebe, bez trápenia moja pleť žiari, je zdravá a v živote som takú krásnu pleť nemala. Ďakujem Majka. Prajem Ti stovky spokojných klientiek.
Adriana S.
Vieš, ono stačí, že raz ide žena ku zlej kozmetičke, tak sa jej to znechutí, že dá radšej na rady influencerky, ktorá o tom vie prd. A ja nie som výnimka. Mám to tiež za sebou. Ale ty si neskutočná. Nikdy nikto mi nevenoval toľko času ako ty. Pleť sa mi konečne hojí, jazvy blednú, fľaky miznú. Zápaly ustupujú, sem tam sa ešte ukážu. Ale toto si dokázala so mnou za pár týždňov. Ja som veľmi šťastná, že som na Teba natrafila, dosť si mi pomohla.
Jarka Mládková
Ty si najlepšia vo svojom obore, v tom, čo robíš, si jediná a nič lepšie sa mi nemohlo stať tým, že som ťa spoznala. Pleť mám neporovnateľne lepšiu a miznú aj moje úzkosti. VĎAKA!!!!
Zuzka F.
K tebe ma pritiahol prístup. Už dlho som ťa sledovala, ale nemala som odvahu sa ti ozvať. Potom som si stále vravela, že to stojí dosť peňazí a zas budem sklamaná. Chcela som však vyskúšať, či vieš aj mne pomôcť. Páči sa mi, že skúmaš akné do hĺbky, s tým som sa nikdy za 10 rokov riešenia akné u nikoho nestretla. Na ošetrení sa venuješ skutočne iba mne a mojej pleti. Nedáš mi iba masku a sedíš ako ostatné, ale proste ty stále makáš. Pomohla si mi s pleťou ako nikdy nikto. Akné ešte sem tam mám, ale je to neporovnateľné. Odporúčam Ťa všetkým ženám, ktoré trápi pleť, ktorú nechcú. Majka, ja Ti za všetko neskutočne ďakujem. Zmenila si mi život. Znova žijem.
Sára Lišková
Majka, pozerám si protokol, kotrý si mi poslala. Už na konzultácií si ma dosť prekvapila. Ale toto som normálne v šoku. Čo ty máš všetko naštudované, čo ovládaš, ako to prepájaš. Máš neskutočný dar a j eúžasné, že to vieš všetko uplatniť. Mne sa mega uľavilo už iba po konzultácií s Tebou. Normálne už týždeň sa mi netvoria zápaly na pleti, lepšie spím. Teším sa na kozmetiku.
Blanka Rišavá
Mojim problémom bolo neustúpajúce akné, ktoré sa objavilo po vysadení HAK. Ani po rôznych kozmetických procedúrach a liekoch od dermatologičky akné neutíchalo. Načitala som si veľa rôznych článkov, ako sa starať o pleť, skúšala som kyseliny, ale stále nič nepomohlo. Keď mi na instagrame vyskočila Majka a veľmi dobrá recenzia na ňu, neváhala som a kontaktovala ju. Pomohla mi hneď prvým ošetrením, po ktorom som videla, že pleť je vyčistená a upokojená. Následne sme nastavili rutinu, ktorú dodržiavam dodnes a veľmi mi sedí, nemám pocit pnutia, sušenia, ani zbytočného mastenia. Taktiež som k podrobnej diagnostike pleti dostala na mieru vypracovaný protokol a knihu, v ktorej som sa dočítala veľa o emočnom vnímaní. Aktuálne nie je ešte moja pleť na 100% vyliečená, môžem však s pokojným svedomím povedať, že je v najlepšom stave, za posledné roky a za to ďakujem jedine Majke.
Nikola Vargová
Naozaj si vážim a som vám vďačná, že sa stále zaujímate o mňa. Mňa ste naviedli na správnu cestu, nie len s pleťou, ale aj prijatím sa takej aká som, za čo vám veľmi ďakujem a budem ďakovať vždy.
Miriam S.
Mám sa naozaj super. Najlepšie ako som sa kedy mala. Pleť mám krásnu, zahojenú, žiadne vyrážky. Nerýpem sa do pleti. Popravde neviem, ako ste to dokázali, ale som vám naozaj veľmi vďačná.
Nikola R.
Som nesmierne vďačná, že si mi konečne povedala, čo mám s pleťou a viem, akým smerom sa mám uberať, to je nevyčísliteľná hodnota pre mňa. Konečne po 14 rokoch riešenia akné, jaziev a fľakov viem, že mám rosaceu.
Kristína R.
Pleť mám stále mastnú, to ma trápi zatiaľ najvaic. Červené vyrážky už mám menej, čierne bodky sem tam. Tie dlhoročné zápaly už nemám. Ale aspoň cítim, že je viac hydratovaná, nesťahuje sa a neolupuje sa mi pleť. Celý on pokožky sa mi zdá byť rovnejší.
Katka K.
Z našej diagnostiky som si urobila poznámky ohľadom tvojich topov. A pomaly sa ich snažím zaradiť do života. Prestala som sa rýpať na brade. Lebo som sa pristihla pri tom, keď som nad niečím rozmýšľala alebo bola v strese. Začala som si malé nebolestivé vyrážky vytláčať tampónmi, vymenila som si aktuálne séra, C sérum si dávam na noc. Vyčistím pleť, dám pleťovú vodu, sérum a na noc super. Pleť sa mi upokojila. Ostali už len jazvy. Na sánke ešte sem tam niečo je, ale nie je ich toľko ako pred tým. Ďakujem
Kristína F.
Čo sa zmenilo po diagnostike pleti s Tebou?1.Pleť je určite vyživenejšia, nie je presušená. 2. mám jasnú rutinu a viem, čo používať, tak nad tým nemusím dumať, čo nakupovať 150 "zaručených" produktov z reklám. 3. vnímam svoj rpoblém s pleťou už viac emočne vyrovnane, aj keď niekedy prídu relapsy. 4. určite mám vyššie sebavedomie. 5. V Majke mám stále veľkú podporu, čo je neskutočne veľké plus. 6. Kozmetika ma neštípe a napomáha hojeniu. 7. Mám vieru (a Majku), že to bude do budúcna lepšie a lepšie. 8. S nastavenou rutinou mám jednoduchší život. 9. Som vďačná a trpezlivá. 10. Majka ma neustále podnecuje v práci na sebe.
Janka T.
Musím ti to napísať, lebo som šťastná. Konečne mám takú pleť, že som mohla ísť von bez makeup iba trochu korektoru som si dala. Ale jem všetko ako obvykle, takže si mala pravdu. Psychika a emócie. Polepšilo sa.
Nikola S.

Recenzie

Ďakujem za všetky recenzie, ktoré mi píšete.
Teším sa, že vám môžem pomôcť na ceste za zdravou pletou, ktorá je odrazom zdravej duše.

3 psychosomatické kroky riešenia rosacei
Jednoduchá rutina pre pleť bez akné