Individuálna spolupráca

Moja práca je mojím poslaním. Pomôžem Ti dostať sa cez Tvoju problematickú, aknóznu a EMOČNÚ pleť k zdravej pleti, zdravému sebavedomiu a Tvojím úspechom.

Ku klientke pristupujem vysoko profesionálne, zodpovedne a individuálne. Keďže každá žena a pleť potrebuje niečo iné, na holistickej konzultácií preberieme všetko do posledného detailu.

individuálna spolupráca mayush

Diagnostika pleti

Nachádzaš sa práve v situácií:

Diagnostika pleti

S týmto všetkým ti veľmi rada pomôžem. Uvidíš, že sa to dá zvládnuť krok po kroku a niekedy celkom jednoducho.

Ku klientke pristupujem vysoko profesionálne, zodpovedne a individuálne. Keďže každá žena a pleť potrebuje niečo iné, na holistickej konzultácií preberieme všetko do posledného detailu. Ku konzultácií potrebujem aj poriadne zaostrené fotky častí tváre. 

Dostaneš k nej výstup a Tebe na mieru vypracovaný protokol a odporúčanú kozmetiku, ktorú následne posielam poštou na adresu aj s návodom. Diagnostika pleti sa dá spojiť aj s terapiou, pretože veľa krát pleť riešime práve terapeutickou cestou.

Terapeutická práca

Nachádzaš sa práve v situácií:

Terapeutická práca

S týmto všetkým Ti rada pomôžem.

Terapia je úžasný prostriedok sebapoznania, rozpoznania svojich emócií a vyriešenia rôznych životných situácií, s ktorými si sama nevieš dať rady. Tak isto, hlboké terapie, sú účinným nástrojom budovania sebadôvery, sebahodnoty a skvalitnenia svojho života, vysporiadania sa a pochopenia ťažkých situácii v tvojom živote.