Podvedomá a emočná pleť

Ako sa dá riešiť?

Terapie sú mocným nástrojom v sebarozvoji. Nepoznám lepší nástroj, ak chceme začať pracovať samé na sebe a spoznávať svoju dušu.

Mala by si si byť sama sebe priateľka, aby si dokázala vnímať svoje potreby a telo. My sme už tak veľmi orientované na výkon, že len roboticky ideme hlava nehlava za tým, čo od nás chcú druhý, nie za tým, čo chceme my.

Sme alarmujúco odpojené od seba, svojich potrieb a aj tela.

Čo s tým začať robiť?

Pretože Tvoja pleť zrazu len tak z ničoho nič neostala problematická!

Tvoje podvedomie má takú silu, že už dávno vybralo za Teba, akú budeš mať pleť!

Áno, možno súhlasíš a možno nesúhlasíš, ale všetky Tvoje vytesnené a potlačené emócie máš vo svojom podvedomí.

My totižto máme aj vedomie (tu a teraz, čo robíš), aj podvedomie (čo sa Ti tam životom doslova uskladnilo, pripravené vždy sa Ti pripomenúť) a nevedomie (kde sú uložené veci napríklad z epigénu).

Ženy sa bičujú za to, prečo práve ony majú takú a takú pleť a pritom zabúdajú na to, že na sebe nepracujú a živia neustále v sebe negatívne emócie, psychickú bolesť a traumy.

Terapie sú za mňa jediný účinný nástroj v sebapoznávaní a objavovaní svojich potrieb bez súdenia a strachu vyjadrenia sa!

Všetky traumy si si pekne uložila tam, kde si akože zabudla a Tvoja pleť(=tvoja identita) Ti to len ukazuje ako výstražný prst – začni s nami (emóciami) niečo robiť!

Dáva Ti to zmysel?

Aké si mala detsvo? Dospievanie? Čo v sebe dusíš? Čo nechceš za žiadnu cenu zo seba pustiť? Aké si mala/máš vzťahy s rodičmi? Matkou? Otcom? Súrodencami? Starými rodičmi?

Áno, toto všetko vplýva na naše zdravie a pleť. Zamysli sa nad tým. A ak budeš pripravená, môžeme spolu do toho procesu objavovania a prijímania, transformovania spolu vhupnúť, aby si sa konečne posunula ďalej!

Lebo Tvoja pleť si nevybrala stav, v akom je! Vybrala si si to už dávno Ty sama, keď si sa rozhodla potlačiť svoje vlastné potreby vplyvom bolesti, ktorú si zažila, ale dobrovoľne si si vybrala s ňou ďalej žiť!!!

Naša pleť – to sme my. 

P.S. ak by si sa rozhodla svoj problém s pleťou a emóciami začať riešiť od základov, tu si môžeš pozrieť a zakúpiť moju knihu: PRÍTOMNÁ ŽENA a práca s emóciami

P.S. Ak by si sa rozhodla pre konzultáciu pleti, či terapiu, som Ti k dispozícií: https://akne.samasebou.sk/konzultacia

P.S. ak by si si chcela prečítať recenzie na individuálnu prácu so mnou: Recenzie diagnostika – Mayush – psychosomatická kozmetička (tajomstvopleti.sk)

S láskou Mayush – Tvoja online psychosomatická terapeutická kozmetička a terapeutka na ceste k samej sebe

..buď krásna, buď sama sebou..

..ži sebavedomo bez masky..

..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..

„CEZ PLĚT VNÍMAM TVOJU DUŠU“

www.tajomstvopleti.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!