Recenzie na kurz

Prítomná žena

Od Majky mám už kúpených viacero produktov, a tento kurz to už iba vyvrcholil.Mám kúpené a prečítané dve knihy a absolvovanú diagnostiku pleti, plus kozmetiku mám iba od nej.

Na internete je veľa rôznych videí ako sa starať o pleť, ale nikto neponúka celý komplex videí, kde sa dozviete všetko od A po Z. Teoretické či praktické rady, ktoré sú starostlivo rozložené do rôznych modulov, aby si z nich človek dokázal vziať čo najviac, podopĺňané otázkami, pri ktorých sa musíte zamyslieť a vstúpiť si hlboko do vlastného ja, je niečo, čo na žiadnom YT, FB či IG nenájdete....

Ak sa dlhodobo trápite alebo ste zvažovali zmeniť svoje rutiny v starostlivosti o pleť, ale nevedeli ste, ako začať, ste na správnom mieste. Kurz Vám za super cenu ukáže ten správny smer a viem, že Vám neuveriteľne pomôže. Neváhala som ani sekundu. Moja pleť sa zlepšila neporovnateľne.
Alexandra Mekkýšová
Pedagóg
Knihu jsem si vzala s sebou na dovolenou a kdyby nebylo tří malých pidičlovíčků, tak si dovedu představit, že bych ji přečetla jedním dechem, takže i tak jsem si na ni našla každý večer čas. Kniha je napsána velmi poutavě a čtivě už od Věnování, které mi utkvělo v hlavě až po konec. Jak Mária píše, že si přeje, aby kniha dávala ženám hodnotu a smysl, tak pro mě má hodnotu i smysl velký. Dříve jsem měla problémy s akne, ale staráním se o ni se to zlepšilo a i když moje pleť není stále zářivá, tak jak si přeji, tak po přečtení této knihy vím konečně, jak se o sebe postarat celistvě, pečlivě a hlavně vědomě. Věřím, že když si vezmu Máriiu vizi k srdci, budu zářit vevnitř i navenek! Přeji si, aby se kniha dostala k co nejvíce lidem už od puberty, protože už tam začínají návyky a sebeláska by se měla vyučovat
Ditta Pospíšilová
Kniha Ako žiariť by mala byť snáď povinnou literatúrou pre každú ženu či dievča. sú v nej výborne pomenované a vysvetlené problémy v rámci pleti, ale i ďalších "vecí", ktoré ovplyvňujú naše životy. Majka ich krásne prepája a dáva do súvislosti, a v tom momente žena začína chápať, svoje problémy s pleťou (a nie len s pleťou) v celom kontexte. To je následne kľúčom k seba objaveniu a k lepším zajtrajškom. Je to veľmi hodnotná literatúra, ktorá dokáže dať žene nové obzory.
Andrea Homzová
Na tej pleti je to naozaj poznať. Všetko, čo sa v knihe píše, som doslova zhtla a aplikovala do života už počas čítania. Funguje to! Od Majky som si kúpila túto druhú knihu, pretože s prvou knihou som bola maximálne spokojná. Také iné, hlbšie vnímanie a čítanie. Keďže som mamička na materskej dovolenke, veľmi mi padlo vhod, takýmto láskyplným a praktickým čítaním vstupovať do seba, do svojich hĺbok, pracovať sama so sebou a byť z toho šťastná a krásna, spokojná a naplnená.
Iveta Mikolášová
Mamička na materskej dovolenke
Kniha Ako žiariť mi priniesla do života veľa wau momentov. Ako žena v strednom Veku (50+) som naozaj hltala každé jedno slovo v knihe. Keby sa mi dostala takáto kniha skôr do rúk, určite by som mala veľa situácií v žite ľahších, ale nikdy nie je neskoro. Popisuje životné udalosti, ktoré sú skutočne v každom jednom živote veľmi dôležité, a nie len pre nás ženy. Absolútne som nevedela, čo všetko ovplyvňuje moju pleť. Netušila som, ako emócie a životná energia ovplyvňujú našu pleť. Všetky otázky a úlohy som si naozaj robila a zrazu som ostala taká spokojnejšia a kľudnejšia. Knižku odporúčam všetkými 10timi. Nesie v sebe hlbokú hodnotu a poslanie, hlavne pre ženy, ale nie len pre ne. Ďakujem.
Mária Mikolášová
Krajčírka
Pri počúvaní meditácie, som sa strašne sústredila. Dala som si slúchadla na uši a postupovala som. Nádych výdych… Najskôr som si myslela, že to vzdám, že takéto hlúposti robiť nebudem… No potom som pokračovala a povedala si, že aké hlúposti? Veď to som sa dokázala úplne odreagovať, vypnúť hlavu a myslieť len na pekne veci… Vnímať len samu seba a svoje telo, uvoľnená a nič neriešiť… Bolo to naozaj neskutočne🤩 Snažím sa meditovať aspoň 1x do týždňa, keďže mám naozaj náročné obdobie… A veľmi moc mi to pomáha… Vždy vypnem hlavu, nikoho nevnímam a naozaj myslím len na krásne veci a zistila som, že dokážem neskutočne prepojiť svoju hlavu so svojim telom.
Zuzana Omastová
Priznám sa, že ja na meditácie moc nie som, nie vždy to dopadlo podľa mojich predstáv a očakávaní, vždy som si myslela, že je to preto, lebo neviem spomaliť. Ale keďže s Majkou máme za sebou už pár sedení a ja si o čosi viac uvedomujem vzácnosť byť sama so sebou a vychutnávať si to na plné dúšky, táto meditácia s masážou bola trošku iná káva! Masáž tváre si veru ja vôbec nerobím, keďže stále som riešila iba akné a chytať si tvár? NIKDY! Nie to ešte prechádzať si vedome po nej! Ono, všetko to chce čas a hlavne nájsť vhodnú osobu, ktorá ťa presvedčí, že aj ty máš svoju hodnotu a nie všetko len čierne a biele. Úprimne, táto meditácia s masážou bol pre mňa zážitok (nebolo to isto naposledy, čo som si ju vypočula a urobila). Veľké plus zohráva aj Majkin upokojujúci hlas, ktorý ťa dostane do neskutočnej pohody, ostatné je už len na tebe, ak si si zakúpila túto meditáciu máš v ruke silnú zbraň, ako pomôcť samej sebe, len treba ozaj chcieť!
Alexandra Mekýšová

Recenzie

Ďakujem za všetky recenzie, ktoré mi píšete.
Teším sa, že vám môžem pomôcť na ceste za zdravou pletou, ktorá je odrazom zdravej duše.

3 psychosomatické kroky riešenia rosacei
Jednoduchá rutina pre pleť bez akné