Recenzie na terapie

Terapia cestou k sebe

U Majky som absolvovala terapeutickú holistickú konzultáciu a musím povedať, že veľmi príjemný ľudský prístup, príjemná komunikácia, dala mi to správne nasmerovanie na daný problém. A kedykoľvek sa na ňu môžem obrátiť, ak vy som mala problém. Vrelo odporúčam.
Janka
Úprimne sa priznám, nikdy som nenapísala žiadnu recenziu, nemala som odvahu povedať svoj názor, ale teraz by som sa chcela podeliť o svoju skúsenosť. Mayush už sledujem roky na facebooku, vždy som si myslela, tá žena je krásna, sebavedomá, šťastná, vždy usmiata a pozitívne naladená. Presne to, čo mne chýbalo, hoci som mala všetko, nikdy som sa nedokázala tešiť hoci len z maličkostí. Neviem, v každom prípade som našla silu a napísala Mayush, či by mi mohla nejako poradiť s mojou unavenou, smutnou pleťou, a to nemám ešte ani 40, ale cítila som sa na 50 rokov. Pri pohľade do zrkadla by som sa radšej nevidela a doslova som nedokázala povedať o sebe nič pekne, a aj keď mi niekto niekedy povedal niečo pozitívne na mňa, ja som tomu jednoducho neverila. Trauma z detstva sa ma držala ako kliešť a kontakt s mojou rodinou bol doslova pre mňa obrovský stres, ktorý ani môj manžel nedokázal pochopiť. Az pokiaľ jeden rozhovor s Majkou presne 6.1.2024 zmenil môj pohľad na samú seba, ale že úplne, ona bola osobou u ktorej som presne vedela, že jej môžem veriť a že je tu pre mňa a mi chce úprimne pomôcť. Mne stačilo už len to, že ma počúva a poradí mi akým sa mám uberať smerom, a čo by bolo v prvom rade pre mňa najlepšie. Urobila mi kompletnú diagnostiku pleti, podľa ktorej budem postupovať a úprimne veľmi sa teším, koľko nových aha momentov, ktoré moje telo, pleť a myseľ potrebuje. Viem, že už teraz sa cítim úžasne, dokážem o sebe povedať konečne niečo pekné, zmenila som stravovacie návyky, pijem veľa vody a čo je pre mňa úplne najdôležitejšie, vyriešim si vzťahy s rodinou a v prvom rade sa budem zaoberať sama sebou, nie preto, že som sebec, ale preto, že mi konečne na sebe záleží. A ľúbim sa, aká som. Neverili by Ste, ako Vám rozhovor s Mayush zmení život a začnete konečne úplne inak rozmýšľať o sebe a myslieť na seba.
Dominika K.
Túto recenziu píšem s obrovskou vďačnosťou. Majka mi pomohla hlbšie nazrieť na to, čo ma trápi, doviedla ma k tomu, ako sa na problém pozrieť nie len mysľou, ale najmä srdcom. A hoci toto poznanie bolo bolestivé, bolo zároveň veľmi oslobodzujúce.
Kukuliačková
Vypočula som si 6. video z kongresu - sebapoškodzovanie. A je to tam pekne zhrnuté, aj to, čo prežívam, aká je to závislosť a zlozvyk. A som vďačná, že niekto chápe tieto veci, a dáva nádej pomôcť. Chcem pracovať na sebe a s emóciami. Musím povedať, že aj naše spoločné terapie mi veľmi pomáhajú a vidím výsledky, stále sa cítim lepšie a lepšie.
Sofi R.
Naše spoločné hodiny terapie mi veľa dali. Teším sa, že každé ráno sa na seba pozriem do zrkadla s láskou, pochválim sa za to, aká som pekná a že bude dnes super deň, že stretnem pozitívnych ľudí. Ja som si z detstva niesla veľkú traumu zo šikany a vysmievania sa z môjho tela (bola som trošku gulička), a tak isto som veľmi trpela tým, ako sa mi smiali kvôli akné. Celý život ma to ovplyvňovalo, až sa to vystupňovalo do sebapoškodzovania a depresií. Som úplne šťastná, že som Ťa stretla a môj život sa radikálne mení. Konečne po xy rokov sa cítim krásna, potrebná a hodnotná.
Eliška K.
Po sedení s Tebou som prišla na to, že nie len môj kašeľ je chronický kvôli mojej traume z detstva, ktorá sa mi z otca zrkadlí do všetkých mojich životných partnerov, ale vidím, že aj moja pleť je čisto emočná, presne tak ako vravíš vo videách. Po našom terapeutickom sedení sa moja pleť skutočne zo dňa na deň zrazu omladila a vyliečila, a to nehovorím o tom, že som po veľmi krátkom čase konečne našla lásku svojho života a budujeme spolu zdravý vzťah, bezpečný, bez ponižovania a strachu. Mne sa mení celý život. Ďakujem Ti a nech sa Ti len a len darí. Po úzkostiach a migrénach ani chýru ani slychu..
Žanetka F.
Počas procesu liečenia pleti, duše a tela sa cítim stále viac a viac slobodnejšia. Akoby moje telo doteraz trpelo zviazanosťou. Nechcela som veriť, že naozaj recenzie, ktoré zdieľaš, sú pravdivé, ale ono to funguje aj na mňa. Rýchlo a trvale. Ďakujem Ti za Tvoju úžasnú prácu.
Anka K.
Druhá terapia s Majkou (z trojmesačného programu) bola pre mňa dosť emocionálna. Ronila som veľa, veľa sĺz. Chcelo sa mi plakať a zároveň sa smiať. Ale ten pocit po skončení bol na nezaplatenie. Prišlo úplne uvoľnenie tela a psychiky a zbavenie sa určitých blokov. Dostali sme sa k rodičom a bolo to skutočne silné. Pochopila som, že riešením si rán z detstva, posilním lásku k nim a sebe. Ďakujem Majke za ďalšiu skvelú skúsenosť a teším sa na ďalšiu terapiu.
Nika K.
Terapeutické rozhovory s Majkou sú pre mňa veľmi prínosné, mám pocit, že za mnou niekto stojí, niekto, kto vie, čo kontinuálne riešim a prežívam. A pretože je medzi nami dôvera, viem, že môžem vyjadriť čokoľvek mám na srdci. Je to pocit úľavy a progresu zároveň. Je to ako pozerať sa na seba a svoj život ako na filmové plátno a konečne chápať tie súvislosti. Je to pocit, že niekto, komu dôverujete, vie o vás najdôvernejšie veci, kontinuálne ich sleduje a vlastne ich s vami aj cíti a hlavne si pamätácelý váš príbeh od začiatku až do konca, keď už si ho ani vy sami nepämatáte, čo je dôležité pri uvedomovaní si pokrokov a svojho sebaobrazu. Potom viete oceniť a uvedomiť si aj malé kroky k lepšiemu a to, že ste na ceste za ničím lepším. Majka dokáže aj prirodzene motivovať a hlavne viesť k pozitívnemu spôsobu myslenia, čo dosť redukuje úzkosti a negatívne emócie. Vždy som od nej počula: človek dokáže čokoľvek, čo chce Janka. A ty to dokážeš. Ďakujem.
Janka Turcelova
Musím uznať, že aj stavy a moje uvedomenia sa menia. Nie raz sa mi podarilo myšlienky prejesť sa, vymeniť za iné. Resp. snažila som sa hneď zamestnať niečím a ono to odišlo. Meditujem pravidelne, už je to taká rutinka. Vizualizujem si čistú pleť a ona sa postupne dostavuje. Naozaj mám príjemné zmeny. Teším sa z nich veľmi a aj prejavujem vďačnosti. Ďakujem za podporu a záujem, postupne sa zo mňa stáva zdravšia verzia s láskou k sebe. Ďakujem.
Sofia L.

Recenzie

Ďakujem za všetky recenzie, ktoré mi píšete.
Teším sa, že vám môžem pomôcť na ceste za zdravou pletou, ktorá je odrazom zdravej duše.

3 psychosomatické kroky riešenia rosacei
Jednoduchá rutina pre pleť bez akné