Knihy pre vás

Počas mojej práce s klientkami som sa mnoho naučila a zistila. Svoje poznatky a skúsenosti vám predávam v podobe e-bookov a tlačených kníh, ktoré vám prinesú pochopenie a podporu v oblasti krásy a zdravého sebavedomia. Pretože vonkajšia krása je odrazom nás. 

Mária expertka na pleť

Knihy pre vás

1. Zelený štart pre Teba a Tvoju pleť

Kniha ZELENÝ ŠTART PRE TEBA A TVOJU PLEŤ je mojou úplne prvou knihou, kde ponúkam ženám taký celkový holistický pohľad na samú seba a svoju pleť. Je motivačnáterapeutická a popisujem tu presné kroky, ako sa máš o svoju pleť postupne začať starať (a aj prečo), ak chceš skutočne dosiahnuť zdravú a krásnu pleť, mať zdravé sebavedomie a žiť spokojný život.

Kniha je podrobnou príručkou na začiatku cesty za zdravou a prijateľnou pleťou, aby si si uvedomila, čo všetko vplýva na Tvoju pleť, z čoho sa Ti môže tvoriť akné a ako tomu predísť. Máš tu presne spísaný môj postup, čo robiť krok po kroku, ak chceš pleť začať skutočne riešiť! My nie sme len fyzické telo, ale bytosť – komplex našich zložiek (fyzické telo, psychika, myseľ, rozum, ego, intuícia, duchovno). Pleť je živý orgán na našom tele, ktorý nikdy pred nikým neskryješ, preto sa treba oň náležité starať a poďakuje sa Ti celá bytosť.

Referencia na knihu

Majka, veľmi sa mi páči, akým štýlom knihu píšeš. Úprimne, zrozumiteľne. Po prečítaní knihy sa moja pleť razom zmenila, pretože som začala úplne inak vnímať samú seba. Podčiarkla som si tam veci, ktoré mnou otriasli a zaraďujem ich každý deň do života. Naozaj fungujú. Ďakujem Ti za túto osvetu. Akné riešim 18 rokov, bolo to už zúfale.“

Michalea

2. Ako žiariť? Dovoľ! Si byť ženou! Večne mladou!

Knižka AKO ŽIARIŤ? DOVOĽ! SI BYŤ ŽENOU! VEČNE MLADOU! vznikla tak isto na podklade mojej praxe. Každá žena má vnútornú túžbu žiariť, byť spokojná, príťažlivá a atraktívna. Popisujem tu samozrejme aj pleť, ako sa o ňu starať, ale v prvom rade naše emócie a ako si vďaka ním omladiť pleť. Knižka sa pomaly ale isto stáva mojím druhým bestsellerom. Na tom, že chceme byť krásne nie je nič povrchné. Pretože krása sála z nášho vnútra.

... ak chceš byť svetlom pre druhých, buď ním najskôr pre seba ...“

  • V knižke popisujem presne ako návod rôzne situácie v našich životoch, kedy ženy na seba zabudli. Nech už máš akúkoľvek rolu vo svojom živote, v prvom rade si žena, máš svoje sny, túžby, priania.
  • Sila emócií nás sprevádza na každom kroku, pri každom rozhodovaní sa, pri našich úspechoch aj neúspechoch.
  • Kniha je opäť návodom na sebakoučing, autoterapiu a nekonečnú motiváciu v Tvojom živote. Je to len na Tebe, čo si z nej zoberieš a ako s ňou budeš pracovať!

Referencia na knihu

„Tvou knižku jsem si zamilovala a určite neskončím u jednoho přečtení. Uvědomila jsem si díky ní hodně věcí.

Třeba to, jak hrozně zvláštní ve skutečnosti je, že nemám problém utratit tisíce za kosmetiku, která je buď úplne mimo, nebo nepomúže, jen na pár dní, ale svěřit se za stejné peníze odborníkovi, to mi připadá příliš drahé. Nebo to, že moje (již skoro 20let) špatná pleť a v poslední době i značná nadváha nejspíš podvědome fungují jako „odpudzovače“ na muže. A taky to, že moje obsesivní nakupování a střídaní kosmetiky je jen předstíraná sebeláska a že mě ve skutečnosti stresuje. Mám toho hodně, nad čím mohu díky téhle skvělé knižce (a autorce) přemýšlet.

Děkuju, Mayush, za to, že poprvé v živote začínam mít pocit, že si zasloužím skutečnou, konzistentní a luxusní péči o sebe.“

Andrea

3 Zdravá žena: Zdravou pleťou k lepšiemu Ja

Kniha je návodom na praktické žitie a riešenie svojej hodnoty! Nájdeš tu kapitoly súvisiace s našou pleťou a životom. V každej kapitole sú veľmi účinné sebarozvojové a terapeutické aktivity, ktoré Ťa posunú celkovo v živote dopredu, nie len poliečia Tvoju pleť.

Každá jedna žena s problematickou pleťou hľadá zdravé sebavedomie. Kniha Zdravá žena je presný návod a odpoveď na Tvoje otázky.

Referencia na knihu

„Ak máte kopu otázok, čo sa týka akné, podľa mňa nenájdete nič lepšie ako je táto kniha. Našla som tu odpovede, ktoré som hľadala.

Od hormonálnej sústavy po črevo, od vplyvu psychologického stavu a sebavedomia po každodennú starostlivosť o pleť.

A ešte lepšie je to, že knihu nestačí iná čítať, ale môžete s ňou aktívne spolupracovať, viesť si svoj denník a keď budete dodržiavať pokyny – určite dosiahnete úspechov nielen v tom, čo sa týka Vašej pokožky a rozumeniu ako funguje, ale aj v pokroku osobnosti.

Mária sa v tejto knihe štedro delí o svoje pracovné aj životné skúsenosti, za čo jej patrí veľká vďačnosť.“

Kateryna

4. Vedomá žena (Manuál vedomej ženy)

V knihe popisujem už vyšší level uvedomenia si svojej hodnoty. V Zdravej žene si ju začíname budovať, tu si ju uvedomujeme a začíname sa náležite o seba starať! Sme ženy a nie roboty. Či už máme rodinu, deti, čokoľvek. V prvom rade sme ženy.

Kniha je znova plná terapeutických a sebakoučingových techník, aby si si dokonale vedome užívala svoj život. Nie je to hriech a nie je to ani sebecké, či egoistické. Máme tu silu meniť veci. Naše emócie majú silu meniť náš vzhľad, telo, zdravie, život.

Referencia na knihu

„Starosť o pleť nie je len z “vonka”, ale aj z vnútra.

V tejto knihe je zasa krásne napísané, kto sme, ako sa správame a ako sa hodnotíme, že každá máme svoju cenu. Veľmi krásne je tu napísané, že vždy, VŽDY si musíme nájsť čas samé pre seba, lebo je to dôležité a môžeme byť samé sebou naozaj bez výčitiek.

Lebo byť ženou je krásne a byť matkou, milujúcou dcérou svojich rodičov – ešte krajšie. Dôležité je naozaj milovať sa také, aké sme, bez výčitiek.

Naozaj neskutočne napísané zreteľne, super. Ďakujem, že som aj vďaka knihe Vedomá žena viac pochopila samú seba, ako fungujem a ako funguje moja pleť, ktorá bola tiež vždy problematická.“ 

Zuzana

5. Prítomná žena

Táto kniha završuje trilógiu Sama sebou. Popisujem tu už konkrétne emócie a ako vplývajú na našu pleť, naše zdravie, náš život. 
Áno, stále budem opakovať, že emócie majú obrovský vplyv na celý náš život. Sú vyššie ako naša hlava. Ovládajú náš život bez toho, aby sme si to uvedomili. V knihe je podrobný návod na to, ako začať s emóciami aktívne pracovať, ako ich prijať, pochopiť, pretransformovať.

Tak isto sa kniha dotýka našich zranení, sklamaní a tráum, ktoré mám z detstva. Pretože, ak už raz začneš budovať zdravý vzťah k sebe, začneš chápať svoje potreby, svoju pleť a čo sa Ti v živote deje, si pripravená ísť hlbšie do seba a začať pracovať na svojich emóciách, ktorých sa tak bojíme.

..buď krásna, buď sama sebou..
..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..
..ži sebavedome bez masky..
„CEZ PLEŤ VNÍMAM TVOJU DUŠU“
..s láskou a úsmevom Mayush – psychosomatická online kozmetička a terapeutka. 

Krásna pleť