Recenzie na kurz

Laboratórium krásy

Laboratórium krásy je miesto, ktoré ma každý týždeň nabije energiou. Moja pleť doslova žiari a každý pondelok sa teším ako malé dieťa, čo nové sa mi medzi videami otvorí. Masáže tváre spojené s dýchaním a vizualizáciami sú pre mňa momentálne top, ale videá o identite ma pokorili a pozerám sa odvtedy na seba úplne inak.
Kika S.
Ahoj Majka, už som aj ja v Laboratóriu krásy. Hneď prvá téma identity, so mnou niečo zaujímavé urobila. Urobila som si včera prvú úlohu a milo ma prekvapilo, ako sa dnes cítim a pozerám sama na seba. Je to také ukľudňujúce a zrazu si uvedomujem samú seba, nielen ako že som niekto vo vzduchu, kto na nič nemá vplyv. Ale som mama, manželka, dcéra.. Mám z toho veľmi dobré pocity.
Radka L.
Kvalitne spracované témy v oblastiach kozmetiky, sebarozvoja, sebalásky, celkovo v starostlivosti o seba samú. Výstižne a priamo vysvetľuje každú jednu tému tak, aby to pochopila každá žena, nie len kozmetička. Dosť vecí v oblasti kozmetiky sa mi objasnilo a môžem ich na sebe vyskúšať. Som rada, že som sa Vám ozvala už pred týmto kurzom a absolvovala som diagnostiku pleti. Tento kurz bola jasná voľba, keď som uvidela ponuku. Neváhala som s kúpou ani sekundu. A mimochodom, odporúčam ho každej jednej kozmetičke. Profesionálny spravený kurz s podrobnými témami a vysvetlením. Najviac ma zaujal modul koža, zdravie a starostlivosť o pleť, ale vidím, že všetko pekne na seba nadväzuje aj z ostatných modulov. Ďakujem, že som mala možnosť si kurz zakúpiť.
Adriana Repata
Kurz je pomerne obsiahli, no je naozaj rozumne rozložený, pri čom každý deň zaberie naozaj len pár minút, vďaka ktorým sa človek dozvie zaujímavé informácie. Je veľmi prehľadný a rozdelený do zaujímavých modulov, vďaka čomu sa človek spätne vie vrátiť k tomu, čo ho zaujalo. Celý kurz je cestou, na ktorej Majka dáva návody ako ďalej kráčať a napredovať. Je to veľmi zaujímavá forma, vďaka ktorej sa dá posunúť vpred. Ja som u Majky aplikovala aj diagnostiku pleti a mám od nej nastavenú aj kozmetiku na doma. Už po krátkom čase vidím výsledky. Jedno na druhé krásne nadväzuje a dopĺňa sa. Určite odporúčam.
Andrea Homzová
Keďže som si kúpila od Majky dve knihy, kurz bol pre mňa jasná voľba. Hneď ako mi prišila ponuka naň, neváhala som, pretože jej literatúra a prístup, vedomosti mi doslova menia pleť a život. Tak ako sa mi zlepšila pleť po diagnostike pleti a odporúčaní kozmetiky, bez ktorej si neviem už predstaviť život, tak tento kurz mi ešte viac otvoril obzory v tom, ako sa mám k sebe stavať, ako mám brať svoju pleť, seba a svoje zdravie. Majka je odborníčka jediná svojho druhu a ja jej ďakujem, že nám ženám otvára oči a skutočne nás robí šťastejšími. Kurz odporúčam úplne každej žene, ktorej na sebe záleží a chce riešiť svoju pleť. Kvalita ďaleko predčnieva cenu. Odporúčam všetkým ženám, a aj veľa kozmetičiek sa má ešte čo učiť, lebo som ich prešla skutočne veľa.
Iveta Pjatriková
Mňa akné poznačilo na celý život. Celá moja psychika, sebavedomie, sebaláska ostali na bode mrazu. Všetky úspory a financie som vrazila do pleti. Nič mi nepomáhalo. Brala som lieky, podstúpila rôzne chemické peelingy u kožnej doktorky. Až opakované dávky rovacutanu mi dočasne pomohli moju pleť dať do poriadku. Ale vedľajšie účinky boli veľmi silné, a zlé. Mávala som z toho depresie. Nechcela som sa vidieť v zrkadle, tie jazvy a vyrážky, boli pre mňa niečo neprístupné, takto som vyzerať nechcela. Nepomáhali ani silné chemické peelingy u kožnej doktorky. Až Majka mi v salóne pomohla, aktívnym počúvaním, poučením, radami a nastavenou starostlivosťou o pleť a ošetreniami v salóne.
Andrea (24 rokov)
Jediné, čo ľutujem je, že som sa neodhodlala k Tebe prísť skôr. Hanbila som sa ukázať sa kozmetičke v takom stave, akom som bola. Nepomáhali mi doktorky, lieky, nič. Teraz som vďaka Majke štastná, krásna a žiarivá, spokojná. Moja pleť sa nedá porovnať s tým, čo to bolo kedysi. Všimol si to aj môj priateľ a okolie, že sa o seba starám inak. U mňa už jedine iba Majka a Guinot, a poriadna starostlivosť o seba a pleť, ktorú ma naučila Majka. Ďakujem jej za to a odporúčam ju veľmi rada.
Klára (29 rokov)

Recenzie

Ďakujem za všetky recenzie, ktoré mi píšete.
Teším sa, že vám môžem pomôcť na ceste za zdravou pletou, ktorá je odrazom zdravej duše.

3 psychosomatické kroky riešenia rosacei
Jednoduchá rutina pre pleť bez akné