Prijatím seba dochádza k liečeniu pleti a akné

Prijmi seba – vylieč akné

 Akné a problematickú pleť vnímam úplne inak ako si zvyknutá. Celé moje know-how som vložila do programu (ebook+meditácia+kurz) Prijmi seba – vylieč akné. Opisujem tu svoj pohľad na aknóznu pleť a pomoc v prístupe k problematickej pleti.

Dnes by sme sa pozreli na to, prečo riešenie akné pomocou programu Prijmi seba – vylieč akné naozaj klientkam funguje.

Prijatím seba dochádza k liečeniu pleti a akné
program Prijmi seba – vylieč akné

Uvediem dva reálne príklady toho, prečo moje klientky už po jednom prečítaní knihy vidia na svojej pleti výsledky.

Emočná pleť sa týka mnohých žien. Ukazujem im ako s emočnou pleťou pracovať, prijať ju a pochopiť.

Emočná pleť

Ženy na zranenia a boliestky v živote reagujú aj cez emočnú pleť. Pleť nám jednoducho reaguje na naše pocity, emócie, prežívanie, stres a to všetko, čo sa v našom vnútri odohráva.

A presne to potom vidíme aj v zrkadle. Je to kolotoč. To, čo vidíme v zrkadle, sa nám znova odrazí aj v našom vnútri, cez emócie. A to je ten blúdny kruh, ktoré mnoho žien nevie vyriešiť a zastaviť. Z roztočeného kolesa sa ťažko vystupuje.

Prijmi seba – vylieč akné

Pripravila som pre teba skutočný návod krok po kroku, ako sa starať o všetky zložky svojej pleti a svojho ja tak, aby si tie výsledky konečne dosiahla! 

KNIHA STIMULUJE A AKTIVUJE TVOJE PODVEDOMÉ PROCESY!

Okrem toho, že je skutočne praktická a jedinečná na trhu, je rozdelená do viacerých častí, sú v nej rôzne úlohy, ktoré robíš podvedome už behom čítania. Jednoducho pracovanie na podvedomej úrovni nám pomáha rýchlejšie a trvalejšie riešiť svoje problémy celostne, nie len s pleťou.

1. príklad z knihy:

V kapitole Starostlivosť o pleť som podrobne rozpísala starostlivosť podľa potrieb pleti kozmetikou – ako si ju vybrať, čo s čím kombinovať a ako často (nie aktívne látky, nie kyseliny), ako skutočne vedome používať kozmetiku a aj doplnky (masky, peeling, masáže)

2. príklad z knihy:

V kapitole Psychosomatické posilnenie mysle, sebaregulátory a meditácia som spísala konkrétne kroky, ako pracovať so samou sebou tak, aby to malo pre Teba čo najväčší podvedomý efekt.

A aké sú ohlasy mojich klientok na túto knihu?


„Wau Maji, tá Tvoja kniha je ako google pre pleť. Listnem a viem, čo potrebujem. Moja pleť sa už len čítaním lepší, nechcela som tomu veriť. Mega som vďačná za túto knihu, aj za Teba. Už teraz vidím výsledky. Tie praktické veci sú naozaj TOP a účinné.“


Prijmi seba – vylieč akné naozaj funguje

Prijmi seba - vylieč akné na podvedomej úrovni cez svoje emócie
Prijmi seba – vylieč akné

Je to viac než možné. Program som robila srdcom. Vďaka ebooku, meditácií a kurzu Aké chyby ťa delia od zdravej pleti, si spracuješ postoj samej k sebe. Nastavíš si rutinu, emócie, začneš si budovať zdravé sebavedomie a liečiť dušu.

Kniha presne pôsobí na našu:

1. fyzickú zložku – ako sa o seba staráš

2. emočnú zložku – ako vnímaš samú seba.

A to všetko na podvedomej úrovni.

A to klientky najviac oceňujú.

Program Príjmi seba – vylieč akné (Zelený štart pre Teba a Tvoju pleť) je v novom šate s dopísanými kapitolami

– kniha stimuluje a aktivuje Tvoje podvedomé procesy a sebadeštruktívne myslenie

– dá Ti presný návod ako sa starať o svoju pleť, ako si vyskladať účinnú a funkčnú rutinu bez aktívnych látok a kyselín

– pomôže Ti pracovať samej na sebe – zmeniť pohľad na svoju pleť a samú seba – a za toto mi klientky skutočne najviac ďakujú. Ani jedna žena nie je happy z toho, že má depresie zo svojej pleti, ktorá sa jej stále len horší

Každá žena môže mať zdravú a prijateľnú pleť. Ja to viem. Stačí na to iba zopár jednoduchých krokov.

Recenzie na knihu si môžeš prečítať tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!