„Ruky preč od toxických vzťahov“ Rosacea prehovorila..

Možno sa Ťa rosacea netýka, ale môžu sa Ťa týkať toxické vzťahy. Tie sú všade okolo nás a je len na nás, ako začneme s nimi pracovať. Lebo dá sa.

Niekomu toxické vzťahy zvierajú hnev a tvoria akné, niekomu ľútosť a citlivosť a tvoria mu rosaceu. A niekomu tvoria rôzne ochorenia. Ale našťastie, vždy máme na výber cestu, ktorou sa vydáme a ako chceme na sebe pracovať.

1. Toxické vzťahy naozaj spôsobujú problematickú pleť:

A to mi dosvedčia už stovky žien, ktorých príbehy boli tak silné a emočné, ale aj napriek tomu nabrali silu a vyriešili si to, čo potrebovali riešiť, prijali to, čo prijať mali a začali stavať na nových základoch!

– rosacea je neraz prejavom citlivosti, sklamania, krívd, ublíženia, citovej traumy,..

2. Čo sú to vlastne toxické vzťahy?

Ak žiješ s pocitom – nemám (seba)hodnotu – nechávaš po sebe doslova šliapať! – partnerom, manželom, rodinou, známymi. A prečo?

Pretože máš pocit, že si nič viac nezaslúžiš a že práve tohto si hodná, pretože si v sebe nesieš určitý vzorec! A vualá, keď nepočúvaš hlas svojho tela, prejaví sa nám to na pleti, lebo to už je posledné volanie o pomoc, kedy si schopná vnímať potreby seba a svojho vlastného tela!

3. Máš pocit, že nič viac si nezaslúžiš?

A musíš to tolerovať tak ako to je!

Ale mi skutočne nemusíme tolerovať nič a nikoho, kto nám ubližuje. Sú to jeho vzorce! Nemusíme žiť, živiť a podporovať toxické vzťahy, nemusíme v nich ani len prežívať!

Buď ich s láskou príjmeme a odídeme, alebo budeme neustále trpieť a naša pleť s nami tiež. A ver, mi, že neskončí to pri pleti.

4. Teraz s Tebou zazdieľam kratučký príbeh Jarky:

Jarka mala ťažký život s rodičmi a podľa vzorva, v ktorom vyrastala, si našla aj muža..

Muž  žiarlil, nikam ju nepúšťal, bol agresívny a neustále ju urážal. Jeho otec bol taký istý a vlastne aj brat. Mal dvoch bratov, jeden si povedal, že toto nechce odozvdávať svojím generáciam a žil krásny, plnohodnotný a harmonický život so svojou ženou! Ale Jarkin muž s bratom boli natoľko ublížení, že nemali síl a tak Jarka, keďže bola z rovnakého prostredia, to brala ako jediný prejav lásky a tak trpela dlhé roky!

Čo sa stalo s tou malou detskou dušou, čo zažívala ponižovanie aj doma každý deň?

Zažívala ponižovanie aj v manželstve, lebo sa cíti menejcenná, nie je dosť a vlastne nie je k ničomu, tak mlčí. Tak to počúvala aj doma a keď som na terapií počúvala jej príbeh, skutočne som s ňou silno súcitila!

Jarka má na tvári silnú rosaceu, už mala príznaky aj zdravotné, ale šla na plný plyn. Zastavila sa až pri pleti, lebo jedného dňa si uvedomila, že cíti voči sebe absolútny odpor!

V jej očiach je vidieť všetku krivdu, smútok, hnev, zraniteľnosť a bolesť. Veľa bolesti. Na čo takto žiť a len prežívať? Veď nám bolo dané žiť v radosti a naplno..

​​​​​​​Rosacea má veľa podôb aj dôvodov. Toto je reálny príbeh Jarky a takéto emočné príbehy Vám tu postupne rozpíšem. Jarka však začala svoj život riešiť zodpovedne a pleť sa jej po mojom boku začala liečiť. Ako sa jej liečila pleť, liečili sme aj jej dušu..

Zober si z Jarky príklad! Cez pleť prídi sama k sebe, pretože to je Tvoja skutočná identita, ktorá už na prvý pohľad rozpovedá Tvoj životný príbeh.

Uvedom si, že máš svoju hodnotu a začni ju vnímať a budovať!

Utorky patria rosacei a ja už sa veľmi teším, na všetky tie inšpiratívne príbehy mojich klientiek, pretože za každým dôsledkom je nejaká hlbšia príčina. Samozrejme, že riešim pleť na všetkých úrovniach, ale emócie sú tak silné, že majú moc!

Naša pleť – to sme my. 

P.S. ak by si sa rozhodla svoj problém s pleťou začať riešiť od základov, tu si môžeš pozrieť a zakúpiť moju knihu: AKO ŽIARIŤ? DOVOĽ! SI BYŤ ŽENOU! VEČNE MLADOU!

Recenzie na knihu si prečítaš tuRecenzie na knihu Ako žiariť? – Mayush – psychosomatická kozmetička (tajomstvopleti.sk)

S láskou Mayush – Tvoja online psychosomatická terapeutická kozmetička a terapeutka na ceste k samej sebe

..buď krásna, buď sama sebou..

..ži sebavedomo bez masky..

..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..

„CEZ PLĚT VNÍMAM TVOJU DUŠU“

www.tajomstvopleti.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!