Je fyzická bolesť skutočne spúšťačom sebapoškodzovania sa?

HOT téma mojich klientiek cca od októbra ako som túto tému konečne naplno otvorila. Samozrejme, dostala som aj veľa hejtov, ale to ma ešte viac posunulo k tomu, keďže vieme, že život nie je ružový, že je potrebné tieto negatívne a PATOLOGICKÉ témy otvárať naplno!

1. Prečo sa ženy a deti poškodzujú?

– pretože jednoducho nevedia konať inak, nevedia inak spracovať ten tlak, ktorý v sebe cítia (balón praskne, detičky boľavé bruško rozprdkajú, niť sa roztrhne,..) Ale čo my a naša duša?

2. Je fyzická bolesť dôvodom poškodzovania sa?

– už asi tušíš – NIE je

– keď sa pri terapiách so ženami rozprávam a učíme sa vnímať svoju dušu a pleť, vždy to zájde do traumy – ale pri mne sa nemusíš báť bolesti, lebo to sa nestane 🙂

– fyzická bolesť príde až ako výčitka svedomia po tej psychickej – vlastne po tej úľave

– ženy vlastne v tom amoku to poškodzovanie nebolí, pretože sú ako v tranze, ono to príde vždy až po, keď precitnú znova do reality a uvida sa v zkrkadle alebo keď ich začne bolieť akákoľvek poškodená časť na tele

– a takto sa to opakuje stále dookola, čím častejšie a viac, tým viac sa stupňuje tá psychická bolesť, čím sa následne zvyšuje aj tá fyzická bolesť po..

A čo treba robiť s takýmito ženami a deťmi? SÚCITIŤ a byť im pomocnou rukou a pochopením, iba tak sa dajú tieto patologické veci zvládnuť.

Ako náhle príde k zvnútorneniu procesov a spúšťačov, táto závislosť sa prirodzene začne rozpúšťať a s láskou plynuť preč.

Aj napriek tomu sa väčšina žien skutočne bojí a strach im nedovolí riešiť tento vážny problém, ktorý pri poškodzovaní vlastne len začína.

Fyzická bolesť je len následkom sebapoškodzovania sa a je premietnutá do pocitu viny a neschopnosti.

Aké sú tie emócie tajomné, však?

A ten pocit viny a neschopnosť vidieť aj na pleti, ktorá nemá jas, šmrnc, veľa krát je prepadnutá, sivá a bez akéhokoľvek náznaku života.

Chceš to riešiť aj Ty – zodpovedne a s láskou?

Mám tu pre Teba emočný kongres, ktorý v ženách naozaj zanechal hlbokú stopu a ešte teraz po troch mesiacoch mi ženy píšu, ako z neho čerpajú.

P.S. Ak by si sa rozhodla svoj problém s emóciami riešiť, tieto dni máš možnosť zakúpiť si môj jedinečný tréning CEZ PLEŤ SAMA K SEBE za zvýhodnenú cenu, kúpiš ho na tomto linku: https://akne.samasebou.sk/CezPletKsamejSebe

P.S. Ak by si sa rozhodla pre konzultáciu pleti a nastavenie kozmetiky, či terapiu, som Ti k dispozícií: https://akne.samasebou.sk/konzultacia

Recenzie na individuálnu spoluprácu so mnou tu: Recenzie diagnostika – Mayush – psychosomatická kozmetička (tajomstvopleti.sk)

S láskou Mayush – Tvoja online psychosomatická terapeutická kozmetička a terapeutka na ceste k samej sebe

..buď krásna, buď sama sebou..

..ži sebavedomo bez masky..

..nech je každé zrkadlo Tvojím najlepším priateľom..

„CEZ PLĚT VNÍMAM TVOJU DUŠU“

www.tajomstvopleti.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY
jazvy po akné

Jazvy po akné

V poslednej dobe sa ma stále viac a viac žien pýta, ako riešiť jazvy po akné. Spíšem tu svoje viac ako 10ročné skúsenosti. Viem a

Čítať viac

Ako sa zbaviť akné?

Veľmi veľa žien sa ma pýta, ako sa zbaviť akné. Je to skutočne tak zložité? Akné môže mať XY milión príčin a nemusí mať „ani jednu“. Prinášam Ti

Čítať viac

Mayush

psychosomatická online kozmetička

Som expertka na AKNÉ a problematickú pleť, učím ženy vnímať ich pleť tak, aby konečne po XY rokoch trápenia sa, videli výsledky v podobe krásnej, zdravej a prijateľnej pleti. Pomocou spracovania hlbokých emócií ukazujem ženám, ako si vedia omladiť neinvazívne pleť.

Vytvorila som pre teba DARČEK

Získaš komplexné informácie spolu s návodom na riešenie Tvojho problému pleti.

Tréning zDARma už čaká na Teba!